Mezinárodní herní kemp v Liticích

3.11.2010

Mezinárodní herní kemp v pozemním hokeji za účasti devadesáti dětí od devíti do šestnácti let uspořádal od 29. do 31. října oddíl pozemního hokeje TJ Plzeň Litice ve spolupráci s 11. ZŠ na Borech. Na západ Čech tentokráte přijely děti z německého klubu HTC Bietigheim.

Mladí pozemní hokejisté z Litic byli v Bádensku na podobném herním kempu letos na jaře, a tak chtěli svým partnerům ukázat Plzeň, svůj klub i partnerskou školu v co nejlepším světle.

Tréninky na hřišti v Liticích, zápasy smíšených týmů, ale i česko-německé derby v olympijském pozemním a v zimní variantě halovém hokeji v hale Slávie na Borech přinesly všem zúčastněným spoustu skvělých sportovních okamžiků. Celé třídenní setkání však nebylo jen o sportu, ale také o přátelství. To upevnil i pobyt německých dětí v českých rodinách, které se jim obětavě věnovaly. Společný program doplnila návštěva plzeňské Techmánie a také bazénu na Slovanech.

Další spolupráce obou klubů bude pokračovat na jaře, kdy plánuje mužský tým Litic, úřadující český mistr, soustředění právě v Bietigheimu.

 

 

Připravil Tomáš Levý

pozemnihokej.cz > Kluby > Kluby a jejich novinky > TJ Plzeň Litice > Mezinárodní herní kemp v Liticích

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...