Mikulášský turnaj U8

7.12.2010

V neděli 5.12.2010 se uskutečnil plánovaný turnaj Benjamínků, pořádaný HC Bohemians v hale Hagibor. Po odhlášení SK Slavie se měla o medaile utkat tři družstva, domácí HC Bohemians, HC Hostivař a HC Mnichovice. Mnichovické družstvo se ale BEZ OMLUVY!!! nedostavilo a tak bohemácké a hostivařské děti hrály celé odpoledne finále :-))

Celkem se spolu utkaly ve čtyřech utkáních, hraných po 15 minutách. Výsledky: Bohemians - Hostivař 1:0, 0:3, 4:4, 1:5. Zlaté medaile si z Mikulášského turnaje odvezl zaslouženě tým HC Hostivař.

Dále byli vyhlášeni nejlepší jednotlivci v kategorii: nejlepší střelec (Pavel Pazderský), nejlepší střelkyně (Sabina Kreuzerová) a nejlepší brankář (Tomáš Velebil). Sladkou cenu pro každého hráče (Lázeňské oplatky) nám věnovala firma Orthos.

Na závěr turnaje překvapila děti návštěva Mikuláše s čertem a andělem. A tak
si každý odnesl ještě malý dáreček od Mikuláše. Čert si naštěstí nakonec nikoho neodnesl a odtáhl do pekla s prázdnou...

Všechny děti se na turnaji snažily a bylo vidět, že mají radost ze hry. Škoda, že místo původně přihlášených 4 družstev nakonec hrály jen dvě, celý turnaj to trochu degradovalo.

 

Připravila Z. Nedvědová

Loading...

HC Bohemians Praha

Stránkování

12 3 4 >
 
 
Loading...

HC Bohemians Praha

Stránkování

12 3 4 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...