Milano U21 – 4. den!

18.7.2012 EuroHockey Junior Nations Championship II

Milano U21 – 4. den!
Trenéři to s přípravou nemají vůbec jednoduchéTrenéři to s přípravou nemají vůbec jednoduché
Trenéři to s přípravou nemají vůbec jednoduché

Český tým do 21 let znovu vstává do krásného slunečného dne a připravuje se na lehký ranní výběh.

Dnes máme volný den a za celý tým musím říci, že ho nutně potřebujeme. Jak jistě víte, naše dosavadní účinkování na Mistrovství Evropy není něco, na co bychom měli být pyšní. Spíše naopak. Naše výkony na hřišti jsou za očekáváním. Chtěli jsme se poprat o postup do divize A, ale teď se musíme smířit s tím, že budeme bojovat o udržení. V tento volný den jsme se potřebovali odreagovat, proto jsme vyrazili na místní koupaliště, kde se náš tým snažil výsledky hodit za hlavu a trošku se pobavit. Po asi třech hodinách na koupališti jsme se vrátili zpět na hotel.

K večeru jsme měli poradu, kterou dozajisté všichni potřebovali. Detailně jsme probrali zápas s Ruskem. Na videu bylo vidět, co stálo za příčinou nečekaného debaklu. Tento zápas rozhodli individuální chyby, nesoustředění a nedodržování taktických pokynů. Všichni jsme si z té prohry něco odnesli a doufejme, že už se to na turnaji nebude opakovat. Další bod porady bylo mužstvo Ukrajiny. Shlédli jsme její zápas s týmem Švýcarska. Trenéři nás dobře připravili, víme, co od Ukrajiny můžeme čekat.

Zítra je den D. Je to velice důležitý den pro juniorský tým nejen teď, ale i do budoucna. Chceme vyhrát, musíme vyhrát a udržet se. Uděláme pro to vše.

Z Milána vás zdraví Tomáš Vohnický

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...