Milano U21 – 6. den!

20.7.2012 EuroHockey Junior Nations Championship II

Katedrála Narození Panny MarieKatedrála Narození Panny Marie
Katedrála Narození Panny Marie

Na dnešní volný den byla na programu návštěva historického centra Milána a lehký trénink.

Počasí přálo jako celou dobu našeho pobytu a tudíž výletu mohl zabránit jen náš spoluhráč ležící v nemocnici, zřejmě v oddělení urologie. Naneštěstí jeho zranění si vyžádalo prodloužení pobytu v nemocnici o jeden den a tak jsme se v poklidu mohli vydat do centra a nezatěžovat se jeho dopravou zpět na hotel.

Po lehkém ranním výklusu a snídani vyrážíme. Vystupujeme nedaleko stadionu San Sira a u Katedrály Narození Panny Marie dáváme rozchod. Každý si užívá jinak, jedni okukují místní slečny, zejména Vilda a Gejza, jiní chodí po obchodech a jsou okouzleni obsluhujícími slečnami, někdo šel na hrad, každý dle svého gusta, co se mu zrovna zamlouvá.

Když si každý užil svého, vyrazili jsme na hotel a po chvilce odpočinku rovnou na oficiální trénink, na kterém se většina času věnovala vypilování trestných rohů, které jsme doposud neměli dobře sehrané. Snad se zadařilo a zítra proti Bělorusům tam nějaký spadne.

Po večeři, ke které jsme konečně neměli těstoviny s červenou omáčkou, nás čekala už jen porada, kde jsme zkoukli video našeho zápasu s Ukrajinou, poté probrali hru Bělorusů a završení bylo shlédnutí zpomaleného záběru zachycujícího velmi nepříjemné zranění spoluhráče Vohnického. Doufejme, že zítra už bude v pořádku s námi na hotelu.

Snad jsme probrali všechno, řekli si, kde děláme chyby my, kde mají mezery Bělorusové. Šance na udržení je stále reálná a pouze v našich rukou, zítra tedy nevezmeme nic jiného než tři body, které jsou pro nás velmi důležité.

Z Itálie,

Petr Linhart

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...