Milano U21 – Poslední den!

22.7.2012 EuroHockey Junior Nations Championship II

HřištěHřiště
Hřiště
HotelHotel
Hotel

Dnes náš čekal poslední zápas na turnaji a to proti domácím Italům. V zápase už šlo pouze o rozhodnutí, který tým bude poslední a předposlední ze všech osmi zúčastněných zemí.

Již prohra proti Bělorusku předešlý den znamenala, že čeští junioři budou za 2 roky hrát divizi C. I přesto, že si hráči předešlý den slíbili, že do zápasu dají všechno a „odjezdí ho“ na 100 %, jelikož už nemá cenu se na nic šetřit, výkon na hřišti tomu nenasvědčoval. Není to žádná výmluva, ale hodilo by se uvést, že do zápasu nemohli zasáhnout naši 2 zranění hráči a další 2 suspendovaní.

Nicklas Reinhard obdržel za turnaj dvě žluté a tři zelené karty a Jakub Koryťák v zápase proti Bělorusům dvě žluté karty (následovala červená) a jednu už měl ze zápasu proti Rusku. Během dne stále žila nadějě, že bude Koryťák hrát, připravili jsme videa se všemi zákroky, ale nakonec se nám po téměř hodinové půlnoční debatě nepodařilo zástupce EHF přesvědčit, aby mohl nastoupit. Na lavičce tedy pro střídání zbyly pouze dva hráči a jeden brankář. Uznejte sami, že s takovým stavem střídačky se proti soupeřům na této úrovni hraje velmi těžko.

Po prvním poločase byl výsledek 1:2 a nakonec zápas skončil poměrem 2:3 pro Italy a pro Českou republiku to znamenalo poslední, tedy 8. místo. Úspěšnými střelci byli Michal Bárta a Václav Průcha.

Po utkání jsme museli pouze počkat pár hodin na rozhodčího Mejzlíka, který byl v následujících dvou zápasech určen jako rezervní rozhodčí. Následovala už jen cesta zpět do Prahy, která proběhla bez sebemenších komplikací. Na tento turnaj čeští junioři pravděpodobně rádi vzpomínat nebudou, alespoň co se výsledků týče.


Připravil Ondřej Vacek, Team Manager U21 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 muži > Milano U21 – Poslední den!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...