Mimořádně důležitý pozemkářský víkend

6.10.2010

Mimořádně důležitý pozemkářský víkend

Nadcházející devátý a desátý říjen má  pro týmy  s vyššími ambicemi nepochybně značný význam. Ledacos napoví o jejich šancích na umístění, i proto,  že na programu jsou v míře zatím nezvyklé vzájemná střetnutí pěti týmů s ambicemi na postup a tří, které zatím spíše mají starosti s udržením.

V sobotu 9.října  by se ochozy měly zaplnit především v Edenu. V 10,45 hod. se tu střetne  první se třetím, tedy zatím neporažená pražská Slavia s Rakovníkem, který přišel body pouze remízou s hradeckou Slavií a prohrál jen s Presidentem.

Hostivař  začíná hrát doma na Groši v deset hodin, pokusí se jistě napravit  krajně nepříznivý dojem z utkání se Slavií a přesvědčit své příznivce, že hrát hokej nezapomněla. O  kvalitách Presidenta, sobotního soupeře, svědčí ovšem skutečnost, že  od  vedoucí Slavie  ho dělí pouhý bod.

Oba plzeňské týmy  mají výhodu domácího prostředí. HC Bolevec hostí na hřišti  4.ZŠ v Plzni v 10 hodin Slavii Hradec Králové, TJ Litice se pokusí přetnout šňůru proher na své umělce U hliniště ve 14 hodin s Mnichovicemi.

Stejně zajímavá střetnutí nabízejí i nedělní utkání: President má v Edenu ve 14,15 za soupeře  Litice, zbývající tři zápasy se hrají mimo Prahu.Slavia Hradec Králové přivítá v Malšovicích pražskou Slavii, Mnichovice doma  HC Bolevec (14) a HC Rakovník  má u nábřeží TGM za soupeře tým HC Hostivař (15,30).

 

Extraliga žen pokračuje v sobotu 9.října  sedmým kolem:

Slavia Hradec Králové  v. HC Rakovník  v 11 hodin v Malšovicích, HC Hostivař – Bohemians  12 hodin  Na Groši, Mnichovice – Slavia Praha 17,45 .

 

 

Připravil Jan Vaněk

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga muži > Mimořádně důležitý pozemkářský víkend
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Extraliga muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...