Mistři z Edenu!

4.8.2010

V letošním roce svaz pozemního hokej poprvé vyhlásil i pro kategorii mladších žáků soutěž o titul mistr ČR. Pět jarních turnajů kluci odehráli s těmito výsledky: 3 x 1.místo, 1 x 2.místo a 1 x 4.místo.

Ze závěrečného finálového turnaje, který se odehrál 19.6.2010 v Rakovníku, si přivezli zaslouženě zlaté medaile a putovní pohár pro mistra ČR.

Turnaj se hrál na 2 skupiny po 4 účastnících. Tu naší kluci vyhráli. V semifinále proti klukům z Bolevce se ukázalo, že byl pro nás těžší oříšek využít gólové šance, které jsme si vytvořili, ale nedokázali proměnit, než samotný Bolevec. Zápas skončil remízou 1:1, následný penaltový rozstřel kluci zvládli na jedničku, i když nám i sobě hráli trošku na nervy, a zajistili si postup do finále. Tam už si na nás i na titul brousili zuby kluci z Bohemky, ale po skvěle odehraném zápase jsme jim nedali žádnou šanci a vyhráli jsme 4:1.

V průběhu turnaje probíhala soutěž pozemkářských dovedností, ve které byl náš Ondra Dubina třetí.

Jako tečku na závěr uvádíme jména těch, kteří se podíleli na úspěšné cestě podzimní a jarní soutěží: Jakub Sankot, Ondřej Dubina, Marek Svatoň, Jan Albrecht, Ondřej Zgraja, Tomáš Palme, Jan Urbanec, Vít Havlín, Matyáš Perutka, Štěpán Kohout, Otto Kos, Josef Rampír a Tomáš Jelínek.

Přejeme jim, aby se v budoucnu z našeho hokejového světa neztratili.

 

Ida Pluchová
Martina Krábková

Loading...

SK Slavia Praha

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 
Loading...

SK Slavia Praha

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...