Mistrovství Evropy dívek U18 se blíží

12.7.2018

Mistrovství Evropy dívek do 18 let (B divize) už klepe na dveře.

Zdálo by se, že léto je časem dovolených ve znamení klidu a odpočinku. Ne však pro náš národní tým dívek, kterým v současné chvíli vrcholí tréninková příprava na mistrovství Evropy, kam jdou s jasným cílem postoupit do vyšší divize. Stejně jako pro hráčky je posledních pár dní náročných i pro realizační tým, který zajišťuje, aby se všichni účastníci turnaje cítili komfortně a vše šlapalo jako švýcarské hodinky. Snad všechno klapne na jedničku.

Turnaj bude probíhat celý týden a vše vypukne již tuto neděli 15.7. v 11:15, kdy první zápas odehraje Rusko s Litvou. Společně se Skotskem a Walesem patří do skupiny „A“. Ve skupině „B“ je Polsko, Itálie, Rakousko a Česká republika. Naše dívky odehrají svůj první zápas v neděli podvečer proti Rakousku.

Již teď je zřejmé, že máme těžkou skupinu a bude velmi náročné dostat se až na úplný vrchol. Naše děvčata jsou si toho vědoma, a proto poslední rok tréninku věnují veškerou svoji energii i čas. I my, diváci, můžeme naše děvčata podpořit, a to návštěvou jejích zápasů a vytvořením atmosféry, která je bude hnát k nejlepším výkonům během celého turnaje. Český národní tým bude hrát:

neděle 15.7. 18:00 Česká Republika – Rakousko

úterý 17.7. 18:00 Česká Republika – Polsko

středa 18.7. 18:00 Itálie – Česká Republika

Následně se bude hrát dle umístění, v pátek napříč skupinami, sobota bude již patřit bojům o medaile. Vše vyvrcholí finálovým zápasem od 16:00. Doufejme, že Česká republika nebude při tomto zápasu chybět.

Přijďte se podívat, přijďte podpořit naše dívky a tím pomoci k dalšímu českému úspěchu v pozemním hokeji – postupu do nejvyšší divize mistrovství Evropy.

Těšíme se na Vás :)

 

Lenka Jeřábková

 

Loading...

Mistrovství Evropy II U18 2018 - Rakovník

Stránkování

12 3 >
 
 
Loading...

Mistrovství Evropy II U18 2018 - Rakovník

Stránkování

12 3 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...