Mladší žákyně na Slavii 4.5.2014

9.5.2014

 

Turnaj mladších žákyň na Slavii

 

První květnovou neděli se uskutečnil na hřišti SK Slavia Praha další z turnajů mladších žákyň. Počasí se naštěstí umoudřilo a v neděli, ač bylo chladno, nám svítilo po celý turnaj sluníčko, které určitě přispělo k výborným výkonům aktérek.

Turnaje se zúčastnila děvčata z Litic, Bohemians, Pragy a domácí Slavie.  Hrálo se systémem každý s každým  2 x 14 minut.  Po celou dobu děvčata bojovala tvrdě o každý míček, o každý gól. Zápasy byly hodně vyrovnané, někdy rozhodovalo štěstí nebo jen přesnější muška. Výborné výkony podávaly brankařky, které si zaslouží velkou pochvalu.

O vyrovnanosti turnaje svědčí i to, že ani jeden z týmů neprohrál všechny zápasy, ani jeden z týmů nevyhrál všechny zápasy. O umístění na prvním i třetím místě rozhodovalo při stejném počtu bodů skóre.

A jak to nakonec dopadlo?  Při vyhlášení se nejvíc radovala děvčata z Pragy, které o jeden gól předčily dívky z Bohemians.  Třetí místo si vybojovaly hokejistky z Litic a jen kvůli horšímu skóre se na čtvrtém místě umístila domácí děvčata ze Slavie.

Přestože se vždy bojuje o celkové umístění, mne osobně nejvíce těší výkony, které tyto mladičké dívky na turnaji předvedly.  Jsou příslibem do budoucnosti.

HOLČINY, JEN TAK DÁLE!

 

Celkové pořadí:

1.       PRAGA                 6 bodů    (12 - 8)

2.       BOHEMIANS       6 bodů    (9 - 6)

3.       LITICE                   3 body    (9 - 10)

4.       SLAVIA                 3 body    (8 - 12)

 

Alena Mejzlíková 

 

 

 

 

pozemnihokej.cz > Mládež > Soutěže > Mladší žákyně > 2013/2014 > Mladší žákyně na Slavii 4.5.2014
Loading...

2013/2014

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

2013/2014

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...