Muži ČR - přípravné zápasy vs Rakousko

8.4.2013

V průběhu minulého víkendu naši muži odehráli dva přátelské zápasy s národním týmem Rakouska. Sobotní utkání se uskutečnilo ve skvělé hokejové atmosféře klubu TJ Plzeň Litice. Utkání skončilo výhrou

hostí 1:2, přičemž naší branku vstřelil v prvním poločase nováček týmu František Rozhon, který společně s Vojtou Kolářem a Lukášem Bendou nastoupil k jejich prvnímu mezinárodnímu zápasu v kategorii mužů a vedli si na výbornou. Nedělní měření sil na hřišti SK Slavie Praha při občasném sněžení skončilo stejným výsledkem při hře na tři třetiny po 25 minutách. Další z potvrzených přípravných utkání je naplánováno po druhém kole Světové ligy v Rusku na první víkend v červenci. Týmem, který se tentokrát chystá do Prahy, je WALES. Podrobnosti již brzy zde, na oficiálním webu ČSPH.

Czech Team

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Muži ČR - přípravné zápasy vs Rakousko