Na halovou sezónu v novém dresu!!!

1.11.2015

Na halovou sezónu v novém dresu!!!

Praha – 1. 11. 2015

 

„Není to jen tričko holandského týmu Den Bosch, je to vyjádření přesvědčení, přístupu a vášně k hokeji! Den Bosch je jeden z nejúspěšnějších klubů v Holandsku. Muži vyhráli dvakrát národní titul a ženy dokonce drží rekord v podobě 15 národních titulů získaných v posledních 17 letech. Holandská liga je označována za nejsilnější ligu na světě a proto není překvapením, že klub produkuje spoustu reprezentačních hráčů, kteří se řadí mezi světové hvězdy, jako například Maartje Paumen, Lidewij Welten, Mijntje Donners, Jeroen Delmee, Ronald Jansen a Marc Lammers. Síla klubu Den Bosch tkví v zaměřenosti na rozvoj mládeže a v zapojení stovek dobrovolníků, kde jsou to především hráči mužských a ženských týmů, kteří přebírají zodpovědnost a trénují své mladší následovníky. Klub se také velmi stará o aktivní zapojení rodičů a ostatních hráčů, kteří tak dotvářejí klubovou atmosféru.
Jelikož Den Bosch tento rok změnil sponzora, nabídl nám, že můžeme využít jejich rok starou kolekci oblečení mužského i ženského týmu, stejně tak i juniorského. A my bychom rádi tento sortiment nabídli vám.“

Gino Schilders

 

Chceš hrát v dresu některého z nejlepších hráčů světa? Jak jsme již zmínili, tričko je více než jen tričko. Reprezentuje talent, vášeň a bojovný duch holandských týmů. V případě zájmu si prohlédněte přiložené fotografie a kontaktujte Tomáše Babického (). Díky Ginu Schildersovi máme tyto věci zdarma, ale peníze, které z jejich prodeje utržíme, půjdou do Dětského Fondu a investujeme je do rozvoje mládeže v České republice.

 

Nabídka dresů zde

pozemnihokej.cz > Mládež > Na halovou sezónu v novém dresu!!!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...