Nabídka: zúčastněte se jednotlivých přednášek

20.10.2010 Všichni zájemci jsou vítáni

Nabídka: zúčastněte se jednotlivých přednášek
Soubor:
Návratka školení 2 část Kč.doc
Popis:
Návratka přednášek
Formát:
doc
Velikost:
36kB
Soubor:
Návratka školení 2 část Kč0.doc
Popis:
Program seminářů 2. části školení
Formát:
doc
Velikost:
36kB

V rámci druhé části školení trenérů IV. a III. třídy v Nymburku, které se uskuteční 5. - 7. listopadu 2010, se uskuteční další teoretické a praktické přednášky z oblasti všeobecného tréninku a speciálního tréninku. Některé lekce mohou být zajímavé a přínosem i těm, kdo nemají ambice stát se trenérem.

Z toho důvodu jsme se rozhodli umožnit všem případným zájemcům o některé přednášky či praktická cvičení zúčastnit se za přiměřený poplatek. V příloze naleznete předběžný program s návratkou, kde jsou jednotlivá témata rozdělena. Přednášky může navštívit kdokoliv, od trenéra, učitele, hráče, rodiče i po zájemce o sport takový.

Kursovné by bylo vybíráno na místě. Veškeré dotazy a nejasnosti obratem sdělím a vysvětlím na kontaktu 776185390 nebo dusan.hrazdira@pozemnihokej.cz.

Pokud se rozhodnete zúčastnit kursu, dejte mi prosím vědět na výše uvedená kontaktní spojení včetně seznamu přednášek, o která (kterou) projevíte zájem.

Dušan Hrazdíra

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Trenéři > Školení > Nabídka: zúčastněte se jednotlivých přednášek
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském