Nad španělskou Barcelonou po 7letech opět vlaje česká vlajka

13.7.2010

V následujícím týdnu se naše výběry setkají s nejlepšími týmy Evropy. Dívky v základní skupině změří síly s Holandskem, Litvou a Belgií a chlapci se Španělskem, Polskem a skupinu uzavřou rovněž zápasem s Belgií.

První hrací den českým barvám nepřál. Dívky podlehly po mdlém výkonu vynikajícím Nizozemkám 12:0. Výkony obou stran přispěly k tomuto výsledku rovným dílem. Po několika potrestaných chybách našeho týmu si vytvořily Holanďanky šance podle své taktiky a dokázaly vstřelit góly, za které by se nemusel stydět ani náš národní tým mužů. Po závěrečném hvizdu tak na světelné tabuli svítil propastný rozdíl dvanácti branek. Na výkonu našeho týmu nebylo mnoho věcí, které by se daly vyzvednout, ale doufejme, že si dívky nechávají to nejlepší na další zápas s Litvou. Doufejme také, že hráčky, které ze zdravotních důvodů nemohly zápas dohrát, už budou v pořádku.

Na druhém hřišti, které je v těsné blízkosti hřiště, na kterém se odehrává dívčí turnaj, chlapci ve večerních hodinách nestačili na mladé Španěly 4:0. Jejich výkon byl však o poznání perspektivnější. Kluci byli schopni po většinu zápasu hrát vyrovnanou partii. Nebýt několika zkratů a závěrečného tlaku, mohl být výsledek příznivější. Dalším soupeřem je Polsko, které společně s našim týmem před 2 lety postoupilo z B divize.

Dá se tedy říct, že „nejdůležitější“ zápasy skupiny nás všechny čekají v druhý hrací den.

Připravil Martin Hanus

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U16-U14 dívky > Nad španělskou Barcelonou po 7letech opět vlaje česká vlajka
Loading...

Reprezentace U16-U14 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 
Loading...

Reprezentace U16-U14 dívky

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...