Naši partneři

Český olympijský výbor

  Zoom gallery

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Zoom gallery

 

Evropské město sportu 

https://www.prahasportovni.cz/

 praha1.jpg

Reece Australia

loga_reecew.jpgReece Australia je specializovaná značka vysoce kvalitního, moderního a funkčního hokejového vybavení z Austrálie. Kolekce si sami navrhují a zároveň vyrábějí. Reece nabízí nejen kompletní kolekci hokejového oblečení, ale také hokejové příslušenství a hokejky.

www.reeceaustralia.com

 

 

Naxos

loga_naxosW.jpg

Skupina NAXOS působí na trhu realit již od roku 1994 a řadí se k největším dražebním společnostem a zpeněžovatelům nemovitostí v ČR. Prostřednictvím výběrových řízení, dražeb, veřejných obchodních soutěží a ostatních metod prodeje NAXOS dosud zpeněžil majetek v hodnotě více než 8 miliard korun. V důsledku dynamického růstu společnosti, profesionality poskytovaných služeb, množství zpeněžovaného majetku a také snahy být nablízku všem klientům, vznikla potřeba vytvořit síť poboček ve významných regionech celé ČR. V České republice najdete NAXOS nejen v Praze, ale také v Plzni, Brně, Ostravě a Hradci Králové.

www.naxos.cz

 

CertiCon a.s.

loga_certiconW.jpg

Již 14 let buduje CERTICON konkurenceschopnost svých klientů po celém světě. Řešení dodávané společností CERTICON zahrnují široké spektrum služeb a řešení v oblasti vývoje softwaru, systémové integrace, verifikace a testování softwaru a návrhu analogových a digitálních integrovaných obvodů. Naše zkušenosti v oblasti zdravotnických systémů, mission-critical aplikací a hi-tech průmyslových a podnikových systémů nám umožňuje poskytovat klientům ty nejlepší postupy a řešení. CERTICON navrhuje, vyvíjí, prototypuje a nasazuje sofistikovaná softwarová řešení do praxe. 

www.certicon.cz

  

B7U

praha1.jpgHlavním předmětem podnikání bezpečnostní agentury B7U s.r.o. jsou bezpečnostní služby a úklidové služby s možností náhradního plnění. Odběrem služeb od naší agentury mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost dle ustanovení zákona o zaměstnanosti. Bezpečnostní agentura B7U s.r.o. nabízí mnoho garancí kvality, o čemž se můžete přesvědčit i v našich referencích.

www.b7u.cz

 

Casablanca INT

logo_casablanca.jpg

Společnost poskytuje kompletní portfolio telekomunikačních služeb, od připojení k Internetu, přes hlasové a datové služby až po cloud computing. Uspokojí všechny typy zákazníků, od malých podnikatelů až po ty nejnáročnější klienty. 

Casablanca sleduje aktuální trendy a zajímavé nápady, vize v oboru. Novinky si nenechává pro sebe, ráda se o ně dělí.

www.casablanca.cz

  

D.I.SEVEN


loga_disevenw.jpgBezpečnostní agentura D.I.SEVEN se již od roku 1995 zabývá službami v bezpečnostní a úklidové sféře. Bezpečnostní služby i úklidové práce poskytujeme našim klientům ve všech oblastech České Republiky. Pomocí naší dceřiné společnosti Vám zajistíme také náhradní plnění. Firmám i státní správě mimo jiné poskytujeme služby jako ochrana osob a majetku a ostraha objektů a majetku. Klienti rovněž oceňují pořadatelské služby a zabezpečení akcí.

www.diseven.cz

 

Koupelny Ptáček

loga_koupelnyPtacek_W.jpg

PTÁČEK - velkoobchod, a.s., je česká, dynamicky se rozvíjející společnost. V současné době je největším dodavatelem v oblasti TOPENÍ, PLYN, VODA, INŽENÝRSKÉ SÍTĚ a SANITA. Od svého založení v roce 1992 nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej ve stále se rozšiřující síti poboček po celé České republice a na Slovensku. Prostřednictvím specializovaných koupelnových studií nabízíme zákazníkům opravdu komplexní péči a kvalitní výrobky z oblasti sanitární keramiky, van a sprchových koutů, hydromasážních systémů, wellness programů, baterií, obkladů a dlažeb, koupelnového nábytku, doplňků, atd. Jsme připraveni naslouchat vašim přáním a požadavkům a pomoci v jejich úspěšné realizaci. Naše studia najdete po celé České a Slovenské republice.

www.koupelny-ptacek.cz

 

Hlavní město Praha

loga_praha.jpgwww.praha.eu

 

 

 

AV Car

praha0.jpg

www.avcar.cz

 

 

 

 

J.I.H. sportovní stavby

loga_jih_W.jpgPředstavujeme Vám stavební, projekční a inženýrskou firmu se specializací na výstavbu sportovních zařízení. Založením v roce 1991 se počítá mezi první firmy novodobé historie  se zaměřením na sportovní stavby s moderními umělými povrchy. Za dobu své činnosti vybudovala více než 400 sportovišť o  celkové rozloze přes 450 000 m2. Nabídka zahrnuje firma širokou paletu sportovních povrchů pro vnitřní i venkovní sportoviště. Umělé povrchy doplňují i některé tradiční venkovní povrchy (např.pro plážový volejbal) a vnitřní dřevěné podlahy. U venkovních sportovních ploch provádíme stavby na klíč tzn.že součástí dodávky je i sportovní vybavení, doplňkové konstrukce jako je oplocení, osvětlení apod. nebo je možné provést pouze specifickou část stavby a to pokládku vybraného povrchu. Firma J.I.H. provádí i poradenskou činnost, ekonomické rozvahy a zpracovává projektovou dokumentaci staveb.

www.jih-sportovnistavby.cz

 

StudentPoint.cz

Lifestylový webový portál StudentPoint přináší každý den ty nejčerstvější informace, reportáže, pozvánky, tipy i rady a to rovnou v osmi atraktivních rubrikách: Vzdělání, Cestování, Sport, XSport, Vztahy, Móda & Design, Shopping & Peníze a Kultura. Zaměřuje se především na aktuální dění - upozorňuje na zajímavé kulturní akce, poutavě informuje o všem, co se v životě studentů děje.

www.studentpoint.cz/sport/

 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Naši partneři

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...