Zvolte Nejlepšího hráče/hráčku/rozhodčího roku 2012!

12.4.2013

Zvolte Nejlepšího hráče/hráčku/rozhodčího roku 2012!

Vážení hokejoví přátelé, jarní část hokejové sezony se nezadržitelně blíží a netrpělivě klepe na dveře. I tak nám dovolte na skok se vrátit do té minulé, do roku 2012.

Vzpomeňte si na výkony, které předvedli hráčky a hráči v uplynulé halové a venkovní sezoně. Zamyslete se, kteří hráči vedli svá družstva k vítězství, vynikali nad ostatními, nebo Vás zaujali čímkoliv jiným.

Stejně tak prosím doplňte do ankety i to, jak se Vám líbily výkony rozhodčích v minulé sezoně (kategorie je smíšená). Zhodnoťte objektivně jejich "práci" a dejte jim tak zpětnou vazbu na jejich výkony. 

Takové hráče a rozhodčí prosíme napiště do níže uvedeného formuláře. (Prosíme všechy členy ČSPH, se zájmem hlasovat, o vyplnění níže uvedeného formuláře).

Hlasovací formulář ZDE.

Hlasování bude ukončeno 14.4.2013 a hlasy budou sečteny v následujících dnech. Vítěze určí bodový počet hlasujících registrovaných členů ČSPH (kteří jsou jako jediní oprávněni hlasovat).

Bodový systém je stejný jako v minulém ročníku: 1. místo 3 body, 2. místo 2 body a 3. místo 1 bod. V případě rovnosti bodů rozhodne počet prvních míst, v případě další shody počet druhých míst.

Oznámení o termínu vyhlášení ankety bude v předstihu zveřejněno na stránkách ČSPH.

Kdo bude vítězem ankety „Nejlepší hráč roku 2012“ a "Nejlepší rozhodčí roku 2012"?

Těšíme se na Vaše hlasy.

ČSPH

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Zvolte Nejlepšího hráče/hráčku/rozhodčího roku 2012!
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...