Nová budoucnost pro mladé

21.10.2017

V českém pozemním hokeji vznikla nová Komise mládeže.

O příběhu Kateřiny Bašové, která se zúčastnila Youth Leadership Festivalu, který ji inspiroval natolik, že se se dala do rozvoje pozemního hokeje u nás. Prvním velkým krokem je založení CYLP, tedy Komise mládeže. Stala se zároveň první členkou komise a teď hledá TEBE, aby ses k ní přidal.

Existuje přísloví: „Nejlepší způsob, jak předpovědět budoucnost, je tvořit ji.“

Je ti 14 až 18 let a miluješ náš krásný sport? Chceš změnu? Připadá ti, že máme mnoho možností, jak více a lépe propagovat náš sport? Chtěl/a bys zapracovat na svých vůdčích schopnostech? Pokud ano, pak je Czech Youth Leadership Panel (Komise mládeže) volba právě pro tebe.

Hledáme přibližně 6 mladých, motivovaných, dychtivých zájemců, kteří by měli společně chuť vymýšlet nové způsoby propagace pozemního hokeje, ale zároveň byli ochotni dát se do práce a realizovat své nápady. Výbor by se skládal z vyváženého poměru chlapců a dívek z různých klubů, kteří se budou domlouvat na aktivitách pro rozvoj pozemního hokeje, zvlášť pro mládež. Fungoval by jako samostatný celek, ale zároveň byl veden a podporován Českým svazem pozemního hokeje. Chceš se zapojit? Zašli prosím email  a mně  nejpozději do konce ledna. Na základě počtu zájemců budeme vybírat 6 členů.

Těšíme se na vás!

Gino Schilders, prezident Českého svazu pozemního hokeje

a Kateřina Bašová, první členka CYLP

 

 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Nová budoucnost pro mladé

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...