Nováčka prověří slávisté

30.9.2010

Nováčka prověří slávisté

Poté, co po návratu do extraligy hostivařský tým získal první tři body v boji s Mnichovicemi,  vyzkouší jeho kvality v Edenu Slavia. Mužstvo, které se netají svým úmyslem znovu bojovat o titul.

Hraje se tradičně v sobotu od 10,45 hodin, oba týmy hodlají nastoupit  v nejsilnější sestavě, červenobílí by neměli postrádat svého ostrostřelce Jakuba Kyndla. Rozjetý Rakovník se těší na další plný bodový zisk v duelu s Bolevcem (sobota, 15,30 na atraktivním stadioně u nábřeží TGM)Svou reputaci  hodlají svorně napravit Slavia Hradec Králové a Litice, komu se to podaří zjistí diváci na stadioně v Malšovicích (sobota – 2.10. – 11,00).

Plných šest bodů – to je zisk Presidenta v  nelehkých utkáních v Rakovníku a „doma“ s Hradcem, v čem je síla současného týmu by tentokrát měli zjistit diváci v Mnichovicích. Začátek sobotního utkání je ve 14 hodin.

 

Zahálet nehodlají ani ženy – všechny zápasy extraligy je možné zhlédnout v sobotu. V Edenu se družstvo Bohemians střetne ve 12,30 s hradeckou a Slavia v 16,00 má za soupeře Hostivař.  Patrně nejatraktivnější střetnutí je na programu v Rakovníku, jehož ženy mají za soupeře Pragu( 13,30).

 

Připravil Jan Vaněk

pozemnihokej.cz > Soutěže > Články > Extraliga muži > Nováčka prověří slávisté

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...