Nové posily na Svazu pozemního hokeje

1.8.2017

Hokejoví přátelé, 

Moc mě těší, že Vám mohu představit nové posily v týmu ČSPH. V rámci našich ambicí nadále rozšiřovat a upevňovat základnu pozemního hokeje v Čechách i ve světe se k nám v průběhu minulých měsíců připojilo několik nových, ambiciózních členů.

Kateřina Puchmertlová se připojuje k Tomášovi Babickému, Petru Bodnárovi a Tomášovi Levému a společně se zaměřují na rozvoj kroužků a nábor nových členů. Cílem je dát dětem možnost seznámit se s hokejem ve školách a efektivněji je přivést do oddílů.

Další oblast, které jsme nutně potřebovali dát větší pozornost, řád a profesionalitu jsou média, web a sociální sítě. Komunikaci s Vámi, našimi členy, přes naše webové stránky a facebook má nyní na starost Veronika Decsyová, která je hlavní redaktorkou webu.

Veronika Nováková posílila sekretariát a pomáhá Petru Kellerovi a Petru Doležalovi s veškerou organizací a s logistikou. 

Kateřina pracuje na plný úvazek, obě Veroniky na částečný. Níže najdete detailní informace o jednotlivých pozicích.

Rád bych využil tuto situaci a oficiálné přivítal Kateřinu, Veroniku a Veroniku v týmu.

Situace kolem generálního sekretáře se intenzivně řeší. Všechny oblasti pro úspěšný chod svazu máme ale zabezpečeny a plníme naše cíle a ambice. Pokud má někdo jakékoliv dotazy, připomínky nebo návrhy na zlepšení fungování Českého svazu pozemního hokeje, neváhejte a kontaktujte mě.

S pozdravem,

Gino Schilders

 

POZICE:

Kateřina Puchmertlová
Vedoucí trenér Sportovních středisek pro Prahu, hlavní koordinátor středisek v Hradci Králové, Rakovníku, Kadani, Plzni a Mnichovicích.
Hlavní koordinátorka rozvoje pozemního hokeje a programu X. Hokej pro děti, na který jsme dostali dotaci od MŠMT - systém náborů do oddílů, systém náborů do školních kroužků  a zvyšování jejich počtu, chod a systém školních soutěží.

Veronika Decsyová
Editorka oficiálních webových stránek www.pozemnihokej.cz. Informuje o novinkách, aktuálním dění ve světě hokeje i v chodu Českého svazu pozemního hokeje. Působí také jako editorka na sociálních médiích, především na facebooku a instagramu. Komunikuje s veřejností a propaguje pozemní hokej online. 

Veronika Novaková
Administrativní pracovnice, která spolupracuje s Petrem Doležalem a Petrem Kellerem. Částečně supluje práci generálního sekretáře v době jeho nepřítomnosti. Pomáhá při organizaci turnajů v oblasti administrativy. Mimo jiné má také na starost korespondenci s EHF a FIH.

Nové posily na Svazu pozemního hokeje
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Nové posily na Svazu pozemního hokeje

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...