Nový díl Hokeje na zemi v ČT, tentokrát z Mnichova nebo Bratislavy

28.4.2017

Při přípravě dubnového dílu jsme se docela nacestovali – ale stálo to za to! Premiéra v pátek 28. 4. v 15:45 na ČT sport.

1) Začínáme v Mnichově, kde za místní bundesligový klub hrají hned dvě české hvězdy – vedle brankářky Barbory Čechákové také útočnice Kateřina Laciná. S třiadvacetiletou ofenzívní hráčkou jsme si povídali o tom, jak se hraje, pracuje a žije v bavorské metropoli a jak se sžila s netypickým chráničem, který musí při zápasech nosit na čele.

2) Tři meče – tři hráčky. Když je první z nich zasažena, hra končí a začíná se znovu. Co je cílem tohoto cvičení, kterému se věnují české reprezentantky v přípravě na mistrovství Evropy? A jak se jim dařilo ve třech velikonočních utkáních proti Walesu?

3) Vyrazili jsme také do Bratislavy, abychom se přesvědčili, že se i na Slovensku pozemní hokej začíná úspěšně rozvíjet. Místní Rača hraje už druhým rokem českou extraligu – a momentálně je v tabulce na čtvrtém místě, které jí zaručuje postup do červnového final four.

4) S nestorem Bohemians Praha Ferdinandem Veverkou jsme zavzpomínali na jeho největší trenérské úspěchy. A také si popovídali o aktuální situaci při hledání vhodného místa pro nové klubové hřiště.

Všechny díly jsou kdykoliv k zhlédnutí na
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/ 

 

Dobře se bavte!

 

Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Nový díl Hokeje na zemi v ČT, tentokrát z Mnichova nebo Bratislavy
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...