Nový generální sekretář

2.8.2010

Dobrý den, jsem potěšen, že  Vám mohu představit nového Generálního Sekretáře - stala se jím Martina Motshagen.

Martina pochází z Liberce, posledních 20 let žila a pracovala v Nizozemí. V současné době je opět nazpátek v republice a bydlí s její rodinou nedaleko Liberce. Je maminkou dvou sportovně talentovaných dětí - skoro 13-leté Lotte, která se věnuje pozemnímu hokeji od svých 6 let a syn Matěj je fotbalistou, ale hokej mu také není cizí.

Martina má zkušenosti z oblasti medií, pracovala posledních několik let jako televizní producentka. Má bohaté znalosti v oblasti organizace, plánování a realizací projektů. Také ví, co obnáší být zodpovědný za rozpočty a byla v průběhu let aktivním členem  v jednom z mnoha hokejových klubů v Nizozemí. Zastávala rozlišné funkce od trenérky juniorek, manažera týmu, byla členkou zdravotní komise klubu a hrála aktivní roli v hledání sponzorů, drobných dárců a dobrovolníků.

Protože už bohužel  nějací lidé začínali řešit aspekt, že Martina strávila léta v Holandsku, a proto dostane tuto práci, touto cestou Vás chci ujistit, že probíhalo výběrové řízení. Na základě tohoto řízení se přihlásilo 15 kandidátů. Společně s Martinem Černým a Petrem Doležalem jsme vybrali  6 kandidátů, kteří byli pozváni na pohovor. Na základě tohoto pohovoru jsme vybrali 3 kandidáty do posledního kola a v rámci toho dostali kandidáti vypracovat specifické úkoly a prezentovat je. Naším cílem bylo vybrat nejlepšího kandidáta a věřím, že jsme uspěli. Spoléhám na to, že všichni dopřejeme Martině čas a dáme ji šanci ukázat, co umí.

Pokud má někdo otázky, prosím kontaktujte Martina, Petra nebo mě. Průběžně jsme také detailně informovali RK ohledně výběrového řízení.

Jsem rád, že je tým kompletní a věřím, že Martina společně s Petrem Doležalem a Tomášem Babickým budou tvořit silnou páteř našeho Svazu.

Věřím, že se s Martinou  brzo sami setkáte a neváhejte ji kontaktovat (martina.motshagen@pozemnihokej.cz) již od 1. srpna 2010. Sice jí bude chvíli trvat se zorientovat, ale určitě vyvine snahu Vám pomoci od prvního momentu.

S pozdravem

Gino Schilders
předseda Českého svazu pozemního hokeje
gino.schilders@pozemnihokej.cz

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Nový generální sekretář

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...