Olympijské naděje U16 kluci

22.5.2012

Olympijské naděje U16 kluci

V rámci přípravy na ME v pozemním hokeji v kategorii U16, který se uskuteční na počátku letošního července v chorvatském Záhřebu, sehráli naši nejmladší reprezentanti druhé utkání v rámci mini turnaje Olympijských nadějí. Turnaj hostilo velmi příjemné město Rakovník.

Ve druhém utkání se naše reprezentace utkala s našimi slovanskými bratry – Chorvaty. Toto utkání skončilo remízou 1:1 (1:0). Ač výsledek není nic moc, tak přesto trenéři mohli být s přípravou spokojeni. Závěrem je nutné uvést určité věci na pravou míru, stejně tak jako tomu bylo v utkání se Slovenskem, za družstvo Chorvatska hrálo několik starších hráčů (U18), což se samozřejmě muselo projevit. O to příjemnější skutečnost je ta, že ani nejmladší hráči (13 let) nezklamali, ba právě naopak. Důkazem toho je, že náš jediný gól vstřelil další pokračovatel tradiční úspěšné pozemkářské rodiny Svatoňů – Marek.

Hráči se poměrně rychle učí a úkolem U16 je především příprava pro následující roky. Na zlepšování je toho spoustu, nicméně cílem U16 pro letošní rok zůstává na ME postup do A divize.

Gól - 1x Marek Svatoň

Výsledky:

ČR - Slovensko 2:2

Chorvatsko - Slovensko 2:1

ČR - Chorvatsko 1:1

 

Konečné pořadí:

  1. Chorvatsko 4 body
  2. Slovensko 3 body
  3. ČR 1 bod.

 

Za realizační tým Babický, Ludvík, Stránský, Vacek

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U16-U14 chlapci > Olympijské naděje U16 kluci
Loading...

Reprezentace U16-U14 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Reprezentace U16-U14 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...