Olympijský sen: Žijte ho s námi, podpořte nás!

20.1.2012

Kalendář - 199,- Kč, special edition - 999,- KčKalendář - 199,- Kč, special edition - 999,- Kč
Kalendář - 199,- Kč, special edition - 999,- Kč

Praha - Přispějte ke splnění olympijského snu. Kupte si kalendář HOLKIS týmu a žijte ho s námi!!!

Když v loňském roce naši reprezentanté vyhráli ME divize B, bylo jasné, že se jedná o historický úspěch. A také to, že díky tomuto fantastickému výsledku postoupí přímo na závěrečný turnaj Olympijské kvalifikace. 

Už tehdy začal ČSPH hledat cesty, jak finančně zrealizovat cestu na kvalifikační turnaj, který byl nalosován do Japonska. Tvrdá práce všech zainteresovaných zatím nepřinesla požadovaný úspěch a částka 2,5 milionu Kč, která je k přípravě a samotnému turnaji potřeba, na svazovém účtu chybí. Jednání s ČOV a MŠMT jsou na dobré cestě, nicméně stále nejsou dotažena do finální fáze.

Když se o tomto problému, zda budou mít muži možnost odcestovat, dozvěděl HOLKIS tým, přišel se zajímavou myšlenkou. Nafotit lechtivé, ale neurážející fotografie a pomoci tím mužské složce. S pomocí Erasportu se povedlo plán dotáhnout do finálního konce.

Vznikl tak kalendář, který je jakýmsi poděkováním všem, kteří chtějí finančně přispět na kvalifikační turnaj a na splnění olympijského snu nejen naší mužské reprezentace, ale celého našeho sportu. 

Kalendář "Olympijský sen" si máte možnost zakoupit buď přes naše ženské reprezentantky, které jsou ambasadory tohoto kalendáře, nebo přímo přes webové stránky www.olympijskysen.cz. Čili buď oslovíte členky HOLKIS týmu, kterým kalendář zaplatíte a ony Vám kalendář předají, nebo vyplníte formulář na webových stránkách, odešlete finance na speciálně zřízený účet a kalendář Vám přijde poštou /případně si jej po předchozí domluvě můžete vyzvednout na ČSPH ve Vršovicích/.

A teď to nejdůležitější. Mnoho z Vás se zajímalo o přispění na olympijskou kvalifikaci větší částkou. Přišli jsme tak s nápadem, že kromě klasického kalendáře za 199,- Kč, si můžete vybrat limitovanou edici, kde jsou podepsány vlastnoručně všechny hráčky a díky jeho zakoupení přispějete na "Olympijský sen" částkou 999,- Kč

Chceme Vám v neposlední řadě poděkovat za Váš velký zájem o kalendář. Moc si ho vážíme. Naše ušlechtilá myšlenka neunikla také médiím. Sličné pozemkářky jste měli možnost vidět např. v deníku Blesk - 20.1., MF Dnes - 21.1., slyšet na radiu City, vidět v TV Metropol - 24.1. v 7.15 hod.,... Věříme, že i tímto způsobem dokážeme zpropagovat náš, v naší zemi malý, ale tak úspěšný, sport.

Ještě jednou Vám děkujeme, že nám v tom pomáháte!!!

Žijte s námi tedy náš - váš Olympijský sen! Hrajte s námi za jeden tým!!!

Jakub Mejzlík za HOLKIS tým a ČSPH

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Olympijský sen: Žijte ho s námi, podpořte nás!
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace ženy

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...