OQ Japan: Češi si na závěr skupiny pochutnali na Brazilcích.

4.5.2012

Soubor:
braz.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
73kB

Kakamigahara - Čeští reprezentanti si připsali ve svém posledním utkání ve skupině pohodlnou výhru 5:0 nad Brazílií. Nic to však nemění na tom, že se se stejným soupeřem utká za dva dny o finální 5.příčku.

ČR - Brazílie 5:0 /3:0/
7. Bernátek, 15. Bureš, 27. Procházka /TR/, 42. Seemann, 62. Vacek 

Dobrý výkon, který naši reprezentanté předváděli v zápasech proti Rakousku a Číně se konečně projevil i výsledkově. Češi si pohráli s Brazilci a dokázali ke kvalitní hře přidat na rozdíl od uplynulých dvou utkání i branky.

Našim snad poprvé na turnaji vyšel začátek zápasu a po dvou rychlých brankách nestárnoucích mohykánů Bernátka s Burešem se ujali klidného vedení. Když před poločasem zvýšil nechytatelnou bombou z trestného rohu svalovec Procházka, bylo o výsledku zápasu jasno. V druhém dějství korunoval své kvalitní představení rakovnický Seemann a konečnou pečeť dal utkání padající letec Vacek. Výsledek 5:0 byl k soupeři ještě milosrdný, naši reprezentanti pohrdnuli opět minimálně 5 dalšími čistými brankovými šancemi. 

Výhra však nezměnila nic na tom, že Češi si s Brazilci dají za dva dny "opáčko" a utkají se o celkové 5.místo v turnaji. 

Chris Faust, německý asistent českého týmu shrnul utkání poměrně stručně a jasně... "It was not perfect, but good. Nebylo to perfektní, ale dobré. Vytvořili jsme si velmi mnoho šancí, ale opět jsme měli problém s jejich proměňováním. Na tom budeme muset do startu Světové ligy a ME v Belgii zapracovat. Stejně jako na fyzičce a odbourání základních individuálních zlozvyků a z toho pramenících chyb."

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > OQ Japan: Češi si na závěr skupiny pochutnali na Brazilcích.
Loading...

Archiv akcí

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Archiv akcí

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...