Oslavy 70.výročí založení pozemního hokeje v Mnichovicích

4.10.2011

Jakoby nebylo ze soboty pozemáku už dost – slavnostní otevření nové umělé trávy bylo doprovozeno čtyřmi soutěžními zápasy a přátelským utkáním starých gard Mnichovic a Hostivaře - uspořádal TJ Mnichovice v neděli 25.9.2011 turnaje přípravek a benjamínků.

V obou kategoriích se utkalo po osmi družstvech a po lítých bojích se vítězem turnaje přípravek stalo domácí družstvo, kategorii benjamínků pak vyhrál Sokol Kbely. V těchto turnajích, kdy skutečně o umístění nejde (snad jen někteří přemotivovaní rodiče v tom nemají moc jasno) je k zaznamenání několik kuriozit, z nichž některé uvádím:

  • Mnichovický tým benjamínků A-kluci – 2 hráči z osmi chodí do školy. Zbytek do mateřské školky.
  • Když po zápase proti Bohemians řekl rozhodčí: "Nahlas se pozdravíme!" ozvalo se z mnichovické strany hlasité: "Dóóóbrýýýý dééén!!!" Tolik smíchu od tolika lidí jsem na hřišti snad ještě neslyšel.
  • Sourozenci Kristýnka a Matěj Šplíchalovi dali každý za své družstvo gól. To by asi nebylo tak zvláštní jako to, že se jedná o dceru a syna Jany Špringerové-Šplíchalové, vnučku a vnuka Karla Špringera mladšího a pravnučku a pravnuka Karla Špringera staršího, kteří přihlíželi. Na hřišti se nám tak sešli 4 generace pozemních hokejistů z Mnichovic.

A protože bylo i nádherné počasí, které ještě více podtrhlo tento památný víkend, myslím, že se vydařily i fotky.

 

Připravil Mirek Vodenka

pozemnihokej.cz > Kluby > Kluby a jejich novinky > TJ Mnichovice > Oslavy 70.výročí založení pozemního hokeje v Mnichovicích
Loading...

TJ Mnichovice

Loading...

TJ Mnichovice

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...