Plážové šílenství je tady!! Eden přivítá 1.MČR v Beachhokeji.

22.8.2012

Praha - To, na co čekali generace, je zde! V sobotu se o víkendu uskuteční v Pepsi Beach Aréně v Edenu 1.MČR v beachhokeji. Přijďte nasát atmosféru pláže, písku a zábavy.

Kdo bude slavit titul Mistra ČR je v tuto chvíli tak ošemetné, jako věštit z křišťálové koule. Jedno je však jisté - bude to jeden z osmi mužských a devíti ženských týmů. Obě kategorie jsou rozděleny do dvou skupin, ze kterých první dva nejúspěšnější postoupí do semifinále. Vítěze budeme znát krátce před osmou hodinou večerní. Od devíti hodin ráno nás tak čeká rekordní maraton 34 zápasů.

Skupiny jsou rozděleny jasně. Mužské "áčko" okupuje partička okolo nezlomného rakovnického démona Pavla Hraby - Rakovničtí Rowdies. Druhým zástupcem je uskupení BHC 90's pod vedením muže činu Ondřeje Vacka. Třetím do party je "Výkvět", který dělá svému jménu čest již před výkopem - součet věku všech hráčů okolo Davida Kříženeckého je někde okolo 1000 let - věříme, že na hřišti nebudou potřebovat lékařskou asistenci. Jasným favoritem skupiny A je legendární uskupení Los Tornados. Borci, kteří na slávistickém písku zažili mnoho úspěchů nad volejbalovou sítí, se pokusí navázat na slavnou éru let minulých. Pevně věříme, že jim nebude činit problém nadváha, která se jeví v tuto chvíli jako nejzásadnější protivník týmu okolo hegemona Sládka.

To "béčková" skupina neslibuje o nic menší podívanou. Postoupí z ní do semifinále neoblomní Drtiči z Pragovky, které předchází pověst nesmlouvavých borců, kteří s hokejkami v ruce umí divy? Nebo to snad bude tým pod tajemným názvem Dunkenova truhlice, která pod vedením zdatného auditora Davida Vacka dozajista bude mířit k výšinám? Druhé housle nebude chtít hrát ani partička Bolevec Predators, která dorazí v nebývale silné sestavě. Překvapení může přinést černý kůň turnaje, který startuje na divokou kartu - Popomix. Pohodová partička okolo Jakuba Kyndla bude chtít zabojovat dle jejich slov hlavně o rekordně dlouhý účet na baru.

Ženy startují v lichém počtu, tudíž první skupina je pětičlenná - hradecké Lempli budou mít na písku značnou výhodu - povrch v HK silně připomíná nerovný povrch beachhokejový. Na jinou notu - rodinnou - budou hrát určitě dívky z týmu Sisters. Rodina Dukátů je opravdu rozvrstvená. Třetím týmem ve skupině je družstvo Holky ze vsi - jméno jasně předurčuje mimopražský původ. Jsme na rakovnické dívky opravdu zvědavi. Předposledním mančaftem jsou Sixsticks - skupinka okolo zapalené matky Pavly Nešporové. Pátým do party v nejtěžší skupině turnaje je tým Hockeywatch - dívky z pláže s hokejkami okolo sester Mejzlíkových nás dozajista překvapí nejen sexy oblečky...

Druhou skupinu dámského turnaje načíná ženská složka Bohemians. Uvidíme, koho Alex Havlíková přilákala do svých řad. Překážkou v postupu budou klokankám hráčky Magic Teamu tvořenému okolo Evy Staňkové. Třetí a čtvrté družstvo tvoří pražandy z týmu letošního mistra ČR. Sám jsem zvědav, zda budou štastnější Velbloudice Karolíny Jirsové nebo Vyšehradské ladies Míši Turkové.

Věřím, že si najdete cestu podpořit všechny zúčastněné a minimálně hlasivkami vyjádříte svůj zájem o první MČR v beachhokeji. Takže ještě jednou - tuto sobotu - 25.8.2012 - od 9.00 do 20.00 hodin v pražském Edenu.

Soubor:
beach_hockey_-_pravidla.docx
Formát:
docx
Velikost:
14kB
Soubor:
beach_hockey_-_rozlosování.xlsx
Formát:
xlsx
Velikost:
15kB

Komentáře

Prosím vyplňte všechna pole!
Přidej komentář:

Vytvoř nové téma
Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Plážové šílenství je tady!! Eden přivítá 1.MČR v Beachhokeji.
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...