Poděkování za ME U21

24.1.2011

Několik měsíců příprav a tvrdé práce. V neděli 16.1. bylo úspěšně zakončeno mistrovství Evropy juniorů divize A, které se konalo v Praze v hale Slavie. Většina lidí si ani neumí přestavit, kolik hodin intenzivní práce a úsilí za těmito třemi dny stojí. Rád bych proto využil této příležitosti a poděkoval několika lidem, kteří neodmítli naši prosbu o pomoc a podíleli se na hladkém průběhu prestižního mezinárodního turnaje. 

Bára Břízová, Kateřina Jelínková, Michaela Macková, Natálie Nováková, Veronika Nováková, Josefína Stýblová, Michaela Vostárková, Gábina Macková, Vojta Kolář, Daniel Hakl, Tomáš Veselý, Jiří Lomský, Tomáš Rýc, Radek Kolanda, Luděk Kolanda, Jiří Mack, Marek Hrdinka, Agnieszka Dzialo, Kristina Rýcová, Kateřina Huptychová, Marek Hrdinka, Linda Krecarová, Magdalena Haltuchová, Jakub Kyndl – všem děkuji za pomoc v průběhu turnaje. Vím, že většina z vás již pomáhala při jiných akcích i minulý rok. Odvedli jste perfektní práci! Doufám, že jste si turnaj také užili.

 

Další poděkování patří: 

Nikola Babická - za pomoc při výběru peněz do Dětského Fondu ČSPH. Při vybírání peněz jsi byla velmi úspěšná, a to i díky pomoci kamarádů z Presidenta. 

Martin Hoffmann, Jakub Mejzlík, Jiří Mack - za hudbu a skvělý komentář. 

Petr Jurek, Vašek Pilný, Denisa Hrdinková, Pavel Mančař - za obrovskou pomoc při medializaci turnaje. Dosáhli jsme několika rekordů ve sledovanosti, návštěvnosti a celkové propagaci. Skvělá práce!

Ivana Vošahlíková - za zachycení celého turnaje na fotografie. Vzniklo plno krásných fotek.

Oddíly Mnichovice, Hostivař, President, Litice - za propagaci v oddíle a dopravení dětí na tento turnaj. Pomohli jste vytvořit diváckou třešničku na dortu na tomto turnaji.

Ivana Trávníková, Helena Babická - za perfektní podporu během celého turnaje, mravenčí práci v kanceláři a za věnování volného času, který jste byly ochotny na tomto turnaji strávit. Bez Vás by to nešlo.

Martina Motshagen - za předturnajovou koordinaci a komunikaci s týmy a medializace.

Pavla Nešporová, Jiří Huptych - byli jste "všude" a díky za obětavost, se kterou jste řešili všechny překážky. Těším se na spolupráci při dalších podobných akcích.

Jan Vymazal - bezesporu nejzkušenější judge, děkuji za tvá rozvážná rozhodnutí během turnaje.

Tomáš Babický, Tomáš Levý - za program pro děti a rodiče.

Petr Doležal - za vydatnou pomoc v hale a předturnajovou práci v kanceláři.

Martina Kejklíčková - za návrh a přípravu propagačních materiálů.

Dan Piterák - za moderování a skvělý marketing celé akce.

Všem sponzorům - za možnost pořádat tento turnaj na vysoké úrovni. Bez Vás by to nešlo.

Paní Pavla Čejková (místostarostka Prahy 10) a pan Milan Richter (starosta Prahy 10) - za záštitu celé akce.

Pan Jorge Alcover (Více-president Evropské hokejové federace ), Howard Pollard (ředitel turnaje) a jejich tým - za skvělé vedení tohoto turnaje dle pravidel a inspiraci být lepší a lepší.

Mnoho díků patří samozřejmě také hráčům českého týmu, trenérům Michalu Tomsovi, Petru Troníčkovi,  manažerce týmu Pavle Nešporové a v neposlední řadě Georgeovi Mithamo, Magdaleně Haltuchové a masérce Zuzaně Indrové. Věřím, že tento turnaj byl dalším z vašich splněných cílů a obrovskou motivací pokračovat v hokeji na této úrovni.

Děkuji všem fanouškům, kteří si našli čas a přišli hlasitě podpořit český tým. Je skvělé vidět, v jakém počtu jsme schopni se sejít pro dobrou věc a podpořit naše mladé talenty. Také bych rád poděkoval za příspěvky, které jste během turnaje vložili formou vstupného, nebo přímo do kasičky Dětského Fondu ČSPH. Rád bych Vás ujistil, že všechny tyto peníze budou využity na podporu a rozvoj dětí v celé ČR. Díky moc.

Omlouvám se, pokud jsem v tomto výčtu dobrovolníků na někoho zapomněl.

 

Evropská hokejová federace si Českou republiku vyžádala jako místo pro konání více mezinárodních akcí, jako festivaly pro děti, mezinárodní semináře rozhodčích, mezinárodní klubové turnaje atd. Jedním z důvodů je fakt, že Praha je velmi dobře geograficky položena, velkou roli hraje i cenová dostupnost a naše možnosti, které jsme již schopni nabídnout. (Hotel Iris jako oficiální hotel byl velmi strategický krok). Velmi rádi pomůžeme klubům při organizování jejich akcí a turnajů, a to i vzhledem ke zkušenostem a kontaktům, které jsme během několika posledních akcí získali.

Myslím, že před sebou máme spoustu dalších příležitostí a možností posunout se dál. Těchto cílů můžeme dosáhnout právě s takovými spolehlivými a aktivními dobrovolníky, jako jsou ti, kteří pomáhali například při organizaci tohoto turnaje. Ještě jednou děkuji všem za perfektně odvedenou práci a nadšení. Pomohli jste ke skvělému turnaji, na který můžeme být pyšní.

Pro všechny stávající dobrovolníky i nové zájemce: Doufám, že se brzy uvidíme na jedné z nadcházejících akcí. Blíží se také play off. Jste zvědaví, jaké další akce nás čekají? Kontaktujte Jiřího Huptycha nebo Pavlu Nešporovou a nabídněte jim svou pomoc. S nadšením ji přivítají již dnes.

 

Děkuji moc, Gino Schilders