Pojeďte fandit na halové MS - je blíž, než si myslíte!

29.10.2014

Praha – Pojeďte s námi podpořit mužskou a ženskou reprezentaci na Mistrovství Světa!

Přemýšlíte o tom, co dát svým potomkům, rodičům, babičkám nebo kamarádům k Vánocům? Máme pro Vás ideální nápad na dárek. Pojeďte fandit do Lipska našim mužům a ženám na Mistrovství Světa v halovém hokeji.

Kdy? Zápasy se hrají od středy do neděle (podrobný hrací plán je přiložen u článku) a začínají vždy brzo ráno a končí pozdě v noci. Ať už tedy přijedete na jeden nebo více dní, máte možnost vidět pořádnou dávku nejlepšího halového hokeje.

Kde? Hraje se v Aréně v Lipsku, kde jsou pro diváky připraveny jak velká, tak menší hala. Našim divákům je tato aréna dobře známá, v roce 2012 se zde konalo společné ME mužů a žen. Adresa Areny Leipzig je „Am Sportforum 1, Leipzig“ a nachází se poblíž vlakového nádraží v centru Lipska.

Za jak dlouho tam budu? O tomto víkendu provedli zástupci ČSPH kontrolní revizi v hotelu, kde bude český národní tým bydlet. Cesta z Prahy až přímo k hale (cca 260 km) trvala v pátek i s krátkou pauzou na poslední benzince v ČR něco málo přes dvě hodiny. Takže je to opravdu kousek – téměř by se dalo říct, že tam budete rychleji, než po D1 v Brně J Do Lipska se dá cestovat také vlakem, kterým zde budete z Prahy za 4 hodiny. Cena jednosměrné jízdenky je 1400,- Kč (při včasné rezervaci cca o 500,- Kč levnější).

Kolik stojí vstupenky? Lístky se prodávají jak denní (10-27 Euro), víkendové – platné od Pátku 16.hodiny – tzn. od čtvrtfinále (55 Euro), tak i celoturnajové (65 Euro). Vše podstatné na tomto odkazu - http://www.hockeywm2015.de/de/tickets.html.

Kde se ubytovat? Český národní tým bude obývat hotel Best Western Leipzig, který je zhruba 15 minut chůzí od Areny. Pro fanoušky nabízí Lipsko celou řadu ubytovacích kapacit, nicméně všem zájemcům doporučujeme zablokovat si termíny v dostatečném předstihu, protože není již nyní se ubytovací kapacity začínají plnit.

V případě většího zájmu ze strany fanoušků českého týmu, kteří by chtěli podpořit naše reprezentační výběry, uvažuje ČSPH o uspořádání zájezdu s ubytováním – nejspíš od pátku do neděle, kdy se bude bojovat o medaile. K přesné ceně je však nutné znát počet zájemců. Cena za tento víkendový pobyt by se včetně ubytování se snídaní, cestou a vstupenkou (Pá-Ne) pohybovala okolo 6.000,- Kč (počítáno s ubytováním v 3-4 hvezdickovém hotelu na dvojlůžkovém pokoji). Váš případný zájem je nutné potvrdit do konce listopadu na email .

-jam-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Ostatní > Pojeďte fandit na halové MS - je blíž, než si myslíte!
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...