Polsko hostí turnaj Olympijských nadějí

5.6.2015

Praha - Ve čtvrtek 11. června odcestují mládežnické reprezentace do 18 let do polského města Walcz, kde sehrají turnaj Olympijských nadějí.

Junioři se na turnaji utkají se Slovenskem, s kterým nedávno měřili síly v Mnichovicích a také dvakrát s Polskou reprezentací. 12. června si zahrají s Polskem A od 17:00, 13. června od 12:00 se Slovenskem a od 19:00 s Polskem B a den na to si zahrají o příčky nejvyšší, tedy o umístění. Zápasy proti polským národním týmům budou patřit k vrcholům přípravy pro juniory. Ve francouzském Calais čeká totiž kluky velice těžká skupina, kde své síly změří právě s Polskem, Rakouskem a Švýcarskem. 

Nominace kluků:

Brankáři: Petr Větrovský (HC Bohemians Praha), Jakub Sankot (SK Slavia Praha). 

Hráči: Marek Svatoň, Ondřej Dubina, Jan Urbanec, Marek Zgraja (všichni SK Slavia Praha), Adam Uhlíř, Pavel Matoušek, Václav Kozák, Jaroslav Kasl, Ondřej Hes (všichni TJ Plzeň Litice), Filip Kurz (TJ Mnichovice), Jan Rychetník, Martin Šimánek (oba President), David Kopřiva (HC 1972 Rakovník), Čeněk Zuna, Denis Tomeš (oba HC Bolevec), Kryštof Bodnár (HC Kadaň), Lukáš Kulička (SK Slavia Hradec Králové), Jakub Griebl (TJ Sokol Kbely / SK Slavia Praha).

Trenéři: Tomáš Babický, Miroslav Ludvík

Videoanalytik: František Stránský

Manažer: Tomáš Vohnický

Reprezentace holek se na turnaji utká pouze s týmem Polska a to dohromady třikrát. V pátek a v sobotu od 15:00 a v neděli od 10:00. Tyto zápasy svěřenkyně trenérské dvojice Bodnár - Nocar určitě skvěle prověří a bude to pro všechny zúčastněné výborná příprava před blížícím se ME v Itálii.

Nominace holek:

Brankářky: Barbora Břízová (SK Slavia Praha/HC Praga), Tereza Kopřivová (HC 1972 Rakovník)

Hráčky: Nikol Babická, Michaela Kučerová, Kateřina Jelínková, Veronika Kučerová, Natálie Nováková (všechny SK Slavia Praha), Anna Kolářová, Monika Vybíralová, Zuzana Lomská (všechny HC Praga), Tereza Ohnemichlová, Barbora Treglerová, Veronika Kopřivová (všechny HC 1972 Rakovník), Kateřina Bubelová (HC Kadaň), Adéla Jelenová, Lucie Šanková, Táňa Pros (všechny HC Hostivař), Barbora Chytrá (SK Slavia Hradec Králové), Kateřina Hoštičková, Barbora Pažitková (obě TJ Mnichovice)

Trenéři: Petr Bodnár, Lukáš Nocar

Manažerka: Kamila Dukátová

Doufejme, že turnaj oba týmy nadmíru připraví na těžké boje ve skupinách na mistrovstvích. Pokud Vás zajímá, jak na tom jsou naše "osmnáctky", sledujte facebookové stránky ČSPH, kde budeme každý den informovat z místa dění. 

Za oba dva národní týmy

Tomáš Vohnický

 

 

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U18 chlapci > Polsko hostí turnaj Olympijských nadějí
Loading...

Reprezentace U18 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 
Loading...

Reprezentace U18 chlapci

Stránkování

12 3 4 5 6 7 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...