Turnaj kroužků pro 200 dětí

5.12.2017

Turnaj kroužků, sobota 11.11. 2017, Praha.

Ve školních družinách po celé České republice vznikají již několik let, pod záštitou Českého svazu pozemního hokeje, sportovní kroužky pozemního hokej. Zde si děti můžou vzít mnohdy poprvé tuto pro ně prapodivnou hokejku do ruky. Několikrát do roka se pořádá právě tzv. Turnaj kroužků, kde se děti mohou porovnávat ve svých schopnostech a dovednostech. Vlastně se to dá nazvat, že se spíše jedná o takový dětský den plný hokeje. Děti si totiž také v sobotu 11.11. 2017 mohly zablbnout na skákacím hradě, nechat si pomalovat obličej, a bylo pro ně připraveno i speciální nafukovací hřiště.

Turnaj kroužků se konal na třech menších hřištích na pražské Slávii ve složení 21 týmů. Celkem si zahrálo přes dvě stě dětí, padlo nesčetně gólů, a i o napínavé okamžiky nebyla nouze. Naštěstí vše, pro všechny, dobře dopadlo a na konci turnaje jsme mohli být svědky radostných dětských očí, při předávání diplomů a cen.

Akce jako taková dopadla na výbornou. Byli spokojeni jak děti, trenéři, tak i podporující rodiče. V neposlední řadě i organizátoři a ostatní dobrovolníci mohli mít z odvedené práce dobrý pocit. Speciální díky si zaslouží kluci z národního mužstva do 18 let. Tito dobrosrdeční reprezentanti nejen pomáhali s přípravami do páteční noci, ale byli i součástí turnaje jako ambasadoři, rozhodčí i účastníci hlavní exhibice, a to rozhodně není málo rolí.

Díky hezkým ohlasům z řad účastníků věříme, že naše konání má smysl. Těšíme se již na další společně strávené chvíle s dětmi a pozemním hokejem.

 Více o kroužcích a hokeji pro děti čtěte zde.

 

 

 

pozemnihokej.cz > Mládež > Hokej pro děti > Turnaj kroužků pro 200 dětí
Loading...

Hokej pro děti

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Hokej pro děti

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...