Pozemkářský ples No.1 a vyhlášení anket 2014

11.3.2015

Praha - V sobotu 28.února 2015 proběhl ples pozemních hokejistů, který měl takovou svoji „znovupremiéru“ po x letech a musíme zhodnotit, že dopadla na výbornou.

Ples se konal, pro nás, na tradičním místě v kostele Sacre Couer a cestu na ples si našlo přibližně 150 lidí, kteří se našemu sportu buď věnují, nebo mu prostě jen fandí, rodinní příslušníci, kamarádi hráčů. Atmosféra byla prostě skvělá.

V rámci plesu proběhlo i vyhlášení těch nejúspěšnějších za loňský rok 2014. O tom, kdo toto ocenění získá letos rozhodovalo předsednictvo Českého svazu pozemního hokeje, trenéři a kapitáni jednotlivých extraligových týmů a reprezentačních výběrů. Svým hlasováním rozhodli, že nejúspěšnějším týmem za loňský rok se stal tým žen SK Slavia Praha, zcela zaslouženě po zisku dvou titulů a bronzové medaili na Evropské scéně. Nejlepším rozhodčím se stal Jakub Mejzlík, který si „vypískává“ jeden větší turnaj za druhým a právem je v širší nominaci na to, zapískat si na olympijských hrách v Rio de Janeiru 2016. Nejlepší pozemní hokejistkou se stala Kateřina Laciná, které se v loňském roce podařil přestup do Mannheimu a s týmem HC Praga získala stříbrnou medaili. Téměř nikoho nepřekvapila výhra v mužské kategorii, kde se nejvýše umístil Tomáš Procházka. Stálá opora reprezentačních řad. V loňském roce se stal také nejlepším hráčem svého týmu v Německém Mannheimu.

V rámci plesu bylo i třeba připomenout, nejen nám všem, ale i fanouškům našeho sportu, jaký obrovský úspěch zaznamenaly pár týdnů zpět naše „holkis“ (reprezentace žen ČR). Když si z Mistrovství světa v halovém hokeji dovezly prvně v historii bronzové medaile. Tento výjimečný večer patřil velkou měrou také jim. Vážíme si tohoto úspěchu a jsme patřičně hrdí na to, co dokázaly. Holky díky.

K pohodové atmosféře na plesu přispěla i kapela Bride band, která hrála až do brzkých ranních hodin a nutno podotknout, že se tančilo, plesalo, povídalo a tak se v rámci toho podařilo zase propojit hráče z různých týmů bez ohledu na barvu dresu, bez ohledu na to, že normálně je to tvůj soupeř a tak to má být.

Jsme malá hokejová rodina, která má držet pospolu. Jsme rádi za všechny, kteří přišli. A možná takový menší vzkaz těm z vás, kdo z jakéhokoliv důvodu nemohl nebo nechtěl: „o moc jste přišli.“ Už teď plánujeme další ples, jeho termín bude znám velice brzy. Takže kdo našel nějaké mezery v tanci, v obuvi, oblečení atd. Máte trošku času na tom teď zapracovat.  

Markéta Křikavová

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Pozemkářský ples No.1 a vyhlášení anket 2014
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Články

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...