Pozemní hokej jako počítačová hra? Může být!

16.9.2013

Už jste si někdy říkali, že si chcete zahrát pozemák na počítači nebo Xboxu jako třeba Fifu nebo NHL? Ano, to by byla paráda! Když bych hodně trénoval a prosadil se, tak bych měl vlastního hráče ve hře jako má Jágr nebo Čech. Vývojářské studio Urbanwarfare Studios se rozhodlo tenhle sen přeměnit na skutečnost a Ty jim můžeš pomoct.

Právě probíhá veřejná sbírka na realizaci a vývoj pozemního hokeje jako počítačové hry pomocí světoznámé služby Kickstarter. Tato služba nabízí různým projektům možnost propagace a získání počátečního kapitálu k rozjetí samotného projektu. Za minulý rok pomocí této služby podpořilo projekty více jak 2,2milionu lidí částkou přesahující 6,1miliardy korun.

Podpoř vývoj hry i Ty libovolnou částkou přesahující 1 libru (31,-Kč) a budeš mezi fanoušky stejně jako Jamie Dwyer. Pozemní hokej si vlastní hru zaslouží!

Stačí otevřít odkaz níže, kliknout na "Back this project", zadat částku, zvolit si odměnu dle částky a pokračovat kliknutím na "Continue to next step". Zde se poté zaregistrujete (nejjednoduší cesta je pomocí Facebooku), zadáte údaje o kreditní kartě (částka se Vám odečte až na konci sbírky 8.10. pokud se dosáhne min. požadované čásky 330.000,-GBP) a vše potvrdíte. Takhle jednoduché to je ;-)

http://www.kickstarter.com/projects/urbanwarfarestudios/the-field-hockey-game-pc-mac-linux

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Pozemní hokej jako počítačová hra? Může být!
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...