Pozemní hokej: sport, který v Poděbradech žije.

2.1.2013

Pozemní hokej: sport, který v Poděbradech žije.

Pozemní hokej je sport s mnohaletou tradicí a my jsme se rozhodli jej přivézt i do Poděbrad. Naše začátky byly velice těžké, ale nyní už je to o něco lehčí, když víme, že za námi jsou lidé, kterým záleží na tom, co jejich děti dělají ve volném čase.

Trénujeme děti různých věkových kategorií: od 5 do 16 let. Máme již první úspěchy a těmi jsou medaile z turnajů v Praze (máme doma již všechny tři).

Chceme tímto poděkovat hlavně dětem a jejich rodičům za pomoc v tomto roce a doufáme, že příští rok se naše řady opět rozšíří o nové přírůstky. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat na mail: ph.podebrady@seznam.cz, nebo telefonicky na číslo 604 521 549. Trénujeme v zimě jednou týdně plus doplňujeme tréninky o bazén, přes jaro jsou tréninky dvakrát týdně. 

 

Naše poděkování patří:

J. Kuchařovi, D. Hovorkovi, D. Poulovi, P. Kronusovi,J. Svobodovi, P. a M. Wilkesovi, R. Venclákovi,J. Thielemu, M. a O. Šlemínovi, K. Slaukovi, vedení technických služeb, které nám vyšlo vstříc a městu Poděbrady, že má zájem o rozvoj mládeže.

 

Hezké svátky a šťastný nový rok, sportu zdar a pozemnímu hokeji zvláště!

 

Text N. a M. Kačmaříkovi, trenéři

 

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Pozemní hokej: sport, který v Poděbradech žije.
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...