Pozvánka na seminář s Ronaldem Jansenem

17.5.2011

Pozvánka na seminář s Ronaldem Jansenem

Dovolujeme si Vás pozvat na zajímavý seminář, který se bude konat dne 3.června od 17:00 do 19:00 v areálu pozemního hokeje na pražské Slavii pro všechny brankáře.

Přednášejícím v akci bude bývalý hráč pozemního hokeje v Nizozemí Ronald Jansen. Jansen má za sebou velmi úspěšnou kariéru brankáře, za Nizozemí odehrál 183 mezinárodních zápasů. Byl také členem olympijského týmu Nizozemí, za jeho působení vyhrál oranžový tým 2 x zlatou olympijskou medaili z americké Atlanty v roce 1996 a australském Sydney v roce 2000. Svůj první olympijský debut nastartoval již v roce 1988 v jihokorejském Soulu, kde získal bronzovou medaili. V nizozemské lize hrál Jansen za Oranje Zwart a HC Den Bosch.

Také působil jako hokejový trenér v HC Den Bosch a později jako asistent trenéra Roelanta Oltmanse u národního týmu v Pákistánu, pod jeho vedením hrál Pákistán mimo jiné na letních olympijských hrách v Aténách.

Pokud jste brankář a máte zájem se zúčastnit semináře, zašlete prosím email se svým jménem jako nezávaznou přihlášku na .

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Ostatní > Pozvánka na seminář s Ronaldem Jansenem
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Ostatní

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...