Pozvánka na školení trenérů

22.7.2017

Ve dnech 15. a 16.9 se uskuteční školení trenérů. To je také důvod, proč se nehrají žádné soutěžní zápasym mohou se tak zúčastnit všichni. Přihlašte se! 

 

Milí hokejoví nadšenci, trenéři, rodiče,

na podzim jste na našich webových stránkách mohli zaznamenat článek o mezinárodním rozvojovém projektu Twinning podporovaný EHF, jehož je Český svaz pozemního hokeje součástí. Projekt nabízí první konkrétní možnost přiučit se od našeho „dvojčete“ – nizozemského klubu H.O.D., jak se u nich trénují začínající děti.

Zveme vás na trenérský seminář, který povedou dva zkušení kluboví trenéři Martin van de Rakt a Lorenzo Westreenenz eidhovenského klubu H.O.D.

Kdy? V pátek 15.9. od 18 do 20 hodin a v sobotu 16.9. od 10 do 15 hodin s pauzou na oběd. Tyto dny se nebudou hrát žádné soutěže, aby se akce mohlo zúčastnit co nejvíce trenérů. 

Kde? Na hřišti v Rakovníku.

Pro koho je školení určeno? Pro všechny, kteří se chtějí rozvíjet v trenérské činnosti, ale i na začínající trenéry a zájemce o III.a IV. trenérskou třídu. Školení je zároveň počítáno jako doškolení (2. část) III. a IV. trenérské třídy. Bude ukončeno testem pro zájemce o III. třídu. Účastníkům trenérského školení bude udělen trenerský certifikát. Zúčastnit se mohou také rodiče dětí hrajících pozemní hokej. 

Co bude náplní? Školení bude zaměřeno na nejmladší kategorie. Každý účastník obdrží i stručný materiál s nákresy cvičení v češtině, který pro nejmladší kategorii vyvinul Nizozemský svaz pozemního hokeje.

Kolik to bude stát? Akce je pro účastníky zdarma, není hrazena cesta ani případné ubytování. Zdarma bude na hřišti pití a v sobotu jednoduchý oběd.

Doufáme, že se potkáme v co možná největším počtu. Bude určitě čas i na diskuzi s trenéry. Na seminář se můžete hlásit již nyní, a to na adrese . Případné další informace ke školení vám podá Karolína Kříženecká, která bude celou akci také překládat – 603 459 489.

Přihláška na seminář: https://goo.gl/forms/whithQdFcg29IaC73

Pozvánka na školení trenérů
pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Pozvánka na školení trenérů

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...