Praktický seminář pro brankáře

24.4.2013

Praktický seminář pro brankáře

Vážení zájemci, především brankáři. Rádi bychom vás pozvali na seminář, který je určen pro brankáře od 6 do 18 let. Seminář se uskuteční dne 12. 5. na hřišti SK Slavia Praha pozemní hokej od 10:00 – 12:00 a poté od 13:00 – 15:00 hodin.

Praktickým seminářem vás povede brankářská legenda Pavel Hraba a stávající brankáři reprezentací Filip Neusser, Tomáš Hanus, Pavel Chrpa, Tomáš Formánek a Andrea Vančurová.

Mladí nadějní brankáři si odsud mohou odnést nové poznatky a na konci semináře budou mít možnost si vybrat ze starší používané výbavy, kterou pro ČSPH získal z Holandska Gino Schilders. Dále také budou nabízet svou starší výzbroj reprezentační brankáři – vše zcela zdarma.

Každý brankář si donese svou vlastní výstroj, celý seminář bude probíhat na hřišti.

Přihlášky posílejte na

Budeme se těšit na vaši účast!

 

 

Tomáš Babický

ČSPH

 

 

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Praktický seminář pro brankáře

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském