Trenérský seminář v Hradci přeložen!

29.8.2014

Trenérský seminář v Hradci přeložen!

Vzhledem k tomu, že byl let pana Ježdíka zrušen a on se dostane zpátky do republiky místo v sobotu až v pondělí, rozhodli jsme se trenérský seminář v Hradci v rámci světové ligy zrušit a přeložit na listopadový termín.

Datum bude upřesněno; je potřeba sladit časový program pana Fausta i pana Ježdíka tak, abychom nemuseli příliš měnit program, případně ho doplnit o komplexní hodnocení ME U16/U21 z letošních prázdnin včetně závěrů ze světové ligy. 

Vše se včas dozvíte. 

Je mi velice líto, že to takhle dopadlo, ale je to život a já doufám, že v listopadu se setkáme v dobré náladě.

Dušan Hrazdíra

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Trenérský seminář v Hradci přeložen!
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 
Loading...

Semináře

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském