Premiéra Hokeje na zemi 21. 9.

19.9.2018

Nový HnZ: Bíža, Vilnius, Litice a TOP 10 gólů z Mistrovství světa v Londýně. 

V zářijovém dílu: ohlédnutí za vystoupení reprezentací na Hockey Series ve Vilniusu a Hnězdnu, velký portrét kapitánky české reprezentace Adély Lehovcové, 10 nejhezčích gólů z ženského MS v Londýně a reportáž z Litic, kde rekonstruují hřiště.

  • Všichni jí říkají Bíža, od loňského roku ale nosí příjmení Lehovcová a pozemkářský pár ze Slavie se těší na přírustek do rodiny. Bude to holka, nebo kluk? Jaké trofeje si pětinásobná česká hráčka roku váží nejvíc, jak Adéla vzpomíná na roli kapitánky v Amsterdamu a proč je tak úspěšná při střelbě trestných rohů?
  • Podívejte se na deset nejhezčích gólů mistrovství světa v Londýně. Hokejová krása na druhou! V akci třeba Alex Danson, Charlotte Stapenhorst, Maria Ortíz nebo Malou Pheninckx.
  • Start kvalifikace na olympiádu: ženy jdou ze druhého místa na turnaji ve Vilniusu na Hockey Series dál, muži v Hnězdnu neuspěli a končí. Podívejte se na rozhodující okamžiky a hodnocení trenérů a hráček/hráčů.
  • V Liticích už se několik let snaží o rekonstrukci hřiště. Dobrá věc se blíží k úspěšné tečce. V prosinci by měli mít na okraji Plzně nový povrch. Jak trnitá je cesta k cíli a co všechno pro to místní museli a ještě musí udělat? Natáčeli jsme přímo na místě činu.

 

Nový díl Hokeje na zemi si můžete přehrát na ivysílání České televize zde:

 

https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10552610198-hokej-na-zemi/218471291167009


Příjemnou podívanou přejí,


Michal Dimitrov a Martin Hoffmann

pozemnihokej.cz > ČSPH > Premiéra Hokeje na zemi 21. 9.

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...