Přes 50 dětí na brankářském kempu

29.5.2018

Mladí brankáři si splnili svůj hokejový sen, když si zatrénovali pod taktovkou nejlepších českých gólmanů.

25.5. se uskutečnil na hřišti SK Slavia Praha brankářský kemp pro děti a mládež od 6 do 14 let. Slunečné odpoledne si na hřišti užilo přes 50 dětí, které si zatrénovaly s pěti brankářskými hvězdami. Děti si odnesly kromě mnoha zkušeností také velký zážitek, který byl završen autogramiádou na konci tréninku.

Na začátku proběhlo hromadné focení (za fotografie děkujeme Martině Babické) a na konci dostal každý účastník fotografii vytištěnou a mohl sbírat podpisy. Rodiče celou dobu trpělivě kemp sledovali a fotili si své vycházející hvězdy.

Zkušenosti a podpisy rozdávali Pavel Hraba, Pavel Chrpa, Tomáš Hanus, Petr Větrovský a Václav Uhlíř. Velkou práci na tréninku odvedli také kluci z U18 a z center SCM. Každý z mladých brankářů si zkusil cvičení, ale také si mohl individuálně přijít ke komukoliv pro radu.

Po celou dobu tréninku byl vidět velký zájem a odhodlání. Kromě úsměvu na tvářích dětí byla spokojenost také na tvářích organizátorů Tomáše Babického a Pavla Chrpy. Akci si pochvalovali také zúčastnění zkušení brankáři, kteří měli radost, že mohli předat své zkušenosti mladším.

Kempy pro děti a mládež, nebo jak se říká v zahraničí, kliniky, vidí Český svaz pozemního hokeje jako důležitou složku pro vývoj mládeže a bude dělat vše pro to, aby se podobné akce uskutečňovaly pravidelně.

 

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > ČSPH > Články > Přes 50 dětí na brankářském kempu

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...