Příprava "Olympijský sen" - Camp Madrid/ Dublin

15.2.2012

Reprezentace mužů míří na hlavní část přípravy – Španělsko (Madrid), Irsko (Dublin) 24.2. – 4.3.

Český tým míří na hlavní část přípravy do příznivějšího podnebí – Madrid a Dublin jsou místa, kam tým míří. Hráče čeká náročných 10 dní, povětšinou budou každý den na programu tří fázové bloky. Fyzická, herní a zápasová příprava každý den.

Ve Španělsku nás čekají domácí ligové týmy – Club de Campo, Complutense, Atlético San Sebastian a španělská 21ka.

V Irsku jsou na programu zápasy s tamní reprezentací, která má v posledních dvou měsících vynikající výsledky (Irové se také připravují na jednu z kvalifikací – hrají doma). Jeden zápas s Rusy a v jednání je zápas se silným týmem Koreje.

Na tento blok vyráží 21 hráčů a 6 členů realizačního týmu. 21 členná nominace:

Blažek OndřejHC Praga
Babický MartinGladbach
Bernátek ŠtěpánMannhemeir
Bureš TomášPresident
Hanus MartinSlavia
Hanus TomášSlavia
Jahoda TomášRakovnik
Kyndl JakubASD Tevere EUR H.
Lehovec MartinASD Tevere EUR H.
Martin CapouchSlavia
Neusser FilipPraga
Nicklas ReinhardLitice
Pauer TomášHostivar
Peřinka AlešHostivar
Piterák DanielSlavia
Procházka TomášMannhemeir
Seeman MartinRakovnik
Ťopek VilémSlavia
Travník MarekPresident
Vacek DavidSlavia
Vudmaska OndřejUnion Hockey Nijmegen

Od tohoto bloku očekáváme zvýšení fyzické kondice a herní výkonnosti. Hráči budou vystaveni velké zátěži. Dá se říci, že na to nejsou z domácí soutěže zvyklí. Velké plus jsou běhací tréninky s atletickou trenérkou Gábinou, které nám utvořily fyzický základ, na jehož navýšení stále pracujeme. Budeme se snažit stabilizovat / zautomatizovat herní systém. Oproti letnímu ME jsme tým rozšířili o pár hráčů, kteří na sebe upozornili dobrými výkony během podzimní části naší extraligy.

Dá se říci, že paralelně tvoříme týmy dva. Jeden, který pojede do Japonska, druhý se bude postupně připravovat na ME divize A 2013. Proto také s Michalem sledujeme dění v extralize a nové mladé hráče, kteří mají chuť pracovat a reprezentovat, bohužel tyto předpoklady neplatí pro všechny talenty běhající po našich hříštích.

Po návratu z Irska mají hráči 14 dní volno, následuje víkendový blok v Mannheimu, dva víkendy v Praze, poslední herní soustředění o Velikonocích v Holandsku a odlet do Japonska.

 

Připravil Petr Troníček

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > Příprava "Olympijský sen" - Camp Madrid/ Dublin

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...