Příprava U21 na ME Vídeň 2013

11.12.2012 ČR U21 - Hockey ‘S-HERTOGENBOSH U18 (Holandsko)

V rámci přípravy na nadcházející evropský šampionát juniorů v halovém hokeji naši mladíci sehráli přípravné zápasy s dorostenci kategorie U18 špičkového holandského klubu Hockey ‘S-HERTOGENBOSH.
 
Zoom gallery

Zápasy jsme sehráli tento pátek a sobotu (8.-9.2012) v hale Podvinný mlýn (Praha 9), tedy v dějišti budoucího ME U21 dívek, které se uskuteční v lednu příštího roku.

Byly odehrány celkem 4 zápasy, přičemž po zápasech byl naplánován trénink. Ač jsme všechny zápasy vyhráli, nutno podotknout, že každé utkání bylo pro naše mladíky obtížné.
V zápasech jsme se zaměřili na to, aby kluci pochopili herní systém, ať již defenzivní či ofenzivní, tedy (i) pohyb v daných prostorech, (ii) reagování na změnu rozestavení soupeře, (iii) stavbu rozehrávky-útoku, (iv) odstraňování individuálních chyb, (v) nevázání se na určitý post-variabilita výměny míst (každý musí umět hrát v systému na jakémkoli postu). Stále máme v těchto činnostech poměrně značné nedostatky. K odstranění však budeme třídenní soustředění mít mezi svátky které se bude konat v Plzni.

  Zoom gallery

Opět jsme si ověřili, že v současné době nemůžeme hrát s mezinárodními soupeři z vyspělejší hokejových zemí otevřený hokej. Herně chceme, aby junioři hráli stejný systém jako naši muži na úspěšném ME 2012 Lipsku, přičemž se však ještě zaměříme na lepší pohyb – variabilitu při ofenzivě.
 
Příprava také sloužila k tomu, abychom se přesvědčili, kteří z našich nadějí v porovnání s výborně technicky připraveným soupeřem nás přesvědčí o své  nominaci na šampionát.

Výsledky:  

1. den 3:1, 5:3;
2. den 4:2, 4:3.

Na každé utkání bylo nominováno 8 hráčů.

Přípravy se zúčastnili tito hráči:

1) Jiří Zelenka – Sokol Kbely/HC Bolevec/G/19
2) Jan Polata - TJ Plzeň Litice/G/19
3) Petr Větrovský – Boheminas Praha/G/15
4) Michal Kalvas - TJ Plzeň Litice/20
5) Jakub Koryťák- TJ Plzeň Litice/20
6) Tomáš Vohnický – SK Slavia Praha/20
7) Michal Bárta - TJ Plzeň Litice/18
8) Tomáš Hynčík – Slavia Hradec Králové/18
9) Štěpán Šmejkal - Slavia Hradec Králové/18
10) Radek Kolanda – President/HC Bolevec/18
11) Václav Průcha – HCH/Bohemians Praha/18
12) Tomáš Holub – HCH/Bohemians Praha/17
13) Lukáš Plochy – Boheminas Praha/16
14) Filip Kučera – Sokol Kbely/17
15) Jakub Beneš – HC Rakovník/20
16) František Rozhon – SK SLavia Praha/17
17) Jiří Lomský – President/HC Bolevec/17
18) Martin Capouch – SK Slavia Praha/17
19) Vojtěch Kolář – President/Bohemians Praha/17

Závěrem bychom rádi poděkovali Ginovi Schildersovi, Petru Kellerovi a Filipu Neusserovi, tedy těm jejichž přičiněním se tato kvalitní příprava uskutečnila.

S pozdravem,

Realizační  tým U21 (Stránský, Babický, Ludvík, Vacek)

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace U21 muži > Příprava U21 na ME Vídeň 2013
Loading...

Reprezentace U21 muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
Loading...

Reprezentace U21 muži

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...