Příprava v plném proudu

15.3.2017

Příprava ženské reprezentace na Mistrovství Evropy v Amsterdamu je v plném proudu. Prvním bodem přípravy bylo 1. kolo Světové ligy v Praze a od té doby mají ženy sestaven plán přípravy. Tým navázal 2. kolem Světové ligy, ze které se vrátil v půlce února. Od té doby se ženy připravují především kondičně. Každý týden dva atletické tréninky a posilovna. Hlavním cílem je nabrat svalovou hmotnost a dynamičnost. Ženy si pod svá křídla vzal Daniel Hejret, který má za sebou plno úspěšných reprezentantů a sportovců jako například Davida Kočího nebo Lukáše Rosola. Druhým pilířem kondiční přípravy je Karel Frýd, kondiční trenér Jakuba Kováře a dalších úspěšných sportovců. Druhou částí přípravy jsou hokejové kempy, které probíhají jednou až dvakrát měsíčně o víkendu a zaměřují se čistě na techniku a pohyb na hřišti. Ty vedou trenéři Filip Neusser, Tomáš Procházka a Michael Toms.

Neméně důležitá je příprava mentální, kterou má na starost Radim Valigura, který působil jako mentální kouč Martiny Hingis. Nyní společně se zbytkem realizačního týmu pracuje na mentální připravenosti naší ženské reprezentace.

Další body přípravy jsou kromě stálých kondičních tréninků hokejové kempy na hřišti Sk Slavia Praha v následujících termínech:

18.3 - 19.3 Kemp
14.4 - 17.4 Kemp
13.5 - 14.5 Kemp

Reprezentace žen se připravuje na Mistrovství Evropy, které se letos uskuteční v Amsterdamu. Lístky na tento velkolepý hokejový zážitek si můžete již teď koupit zde. 

Loading...

Road to Amsterdam

Stránkování

12 >
 
 
Loading...

Road to Amsterdam

Stránkování

12 >
 
 

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...