Přípravný camp číslo 3 – Mannheim

18.3.2012

Český národní tým vyrazil na další přípravný camp do Mannheimu. Tentokrát byli češi trochu decimováni zraněními a klubovými povinnostmi – Bernátek, Procházka, Lehovec a Kyndl museli být k dispozici svým týmům; Peřinka, Ťopek, oba nemocní; Jahodu, Seemana, Vudmasku vyřadilo ze hry zranění.

Díky svým výkonům během podzimní a halové sezóny jsme se rozhodli přizvat dvě nové tváře – Tomáše Holuba z Hostivaře a Tomáše Hynčíka z Hradce. Slunečné počasí nám umožnilo využít venkovní hřiště naproti plánovanému krytému povrchu.

Páteční trénink byl pod taktovkou Chrise Fausta. Na sobotní blok již byl realizační tým v plné síle.

Sobota měla na programu ranní trénink, zápas a večerní trénink. Zápas sehráli čeští hráči proti týmu z Duerkheimu. První poločas to bylo spíše takové oťukávaní za mírné převahy německého týmu, Češi nevyužili dvě gólové šance a několik nadějných centrů do kruhu jsme nedokázali usměrnit za záda soupeřova brankáře. Druhý poločas nastoupil český tým s pozměněnou taktikou. Bohužel změna taktiky znamenala větší problémy – hráči se jí prvních 15 minut nedokázali přizpůsobit a 3x inkasovali. Češi se snažili – hlavním motorem většiny akcí byl agilní Babický. Bohužel kýžený gólový efekt se nedostavil, většina akcí končila okolo soupeřova kruhu. Recept na překonání německého brankáře jsme nedokázali najít. Zápas skončil prohrou 3-0.

V neděli nás čekal v 11:00 zápas proti Mannheimu, který jsme vyhráli 6:2 a odpolední trénink, po kterém jsme vyrazili zpět do Prahy.