Proběhl 1. trenérský workshop

27.4.2015

WorkshopWorkshop
Workshop
Soubor:
osobni_-_zonova_obrana_final.pptx
Popis:
Prezentace z 1. trenérského workshopu
Formát:
pptx
Velikost:
819kB

V pátek 24.4.2015 proběhl 1. trenérský workshop, který byl zaměřený na osobní a zónovou obranu.

Potvrdilo se, že každý trenér má svůj pohled, názor a především výběr systému obrany, dle kvality týmu, který trénuje. Myšlena je kvalita fyzické, technické i mentální připravenosti. Zda preferovat osobní, zónovou, či kombinovanou obranu nebylo jasně určeno.

Diskuze trenérů probíhala v přátelském duchu, což je podstatné pro pokračování série Workshopu. Pro druhý díl nabízíme téma Pressing,  útočný pressing. Herní situace tak na sebe budou navazovat. Druhý díl je naplánován na začátek června, den bude upřesněn.

 

Petr Bodnár (TMK)

pozemnihokej.cz > Trenéři > Semináře > Proběhl 1. trenérský workshop

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském