První část školení úspěšná

26.11.2014

První část školení úspěšná
První část školení úspěšná
První část školení úspěšná
První část školení úspěšná

Seminář zaměřený na specializaci sportovních her jež byl i součástí školení trenérů III. a II. třídy se ve dnech 22. - 23. listopadu 2014 uskutečnilo v salonku Mirko Huptycha ve sportovním areálu SK Slavia v Praze Edenu. Zůčastnilo se na 49 trenérů.

Školení bylo rozděleno na dvě části. První den se představili  přednášející z jiných kolektivních sportů. Michal Ježdík vystoupil na téma "Vytváření efektivního týmu" a "Renesance tréninku děti", který zároveň spolu s praktickou částí usketečněnou v hale slavia (tělocvična Jana) vedl se Zdenou Engelhalerovou. Marián Jelínek zabrousil do "Mentálního koučinku"

Druhou část školení jsme záhajili hodnocením Me16 dívek, které prezentoval Petr Bodnár. Následovala "Zpětná vazba výkonu juniorských týmů na evropských šampionátech" od Tomáše Babického a  Miroslava Ludvíka, které se uskutečnili v letošním roce (2014).

Jako poslední vystoupení bylo v režii reprezentačního trenéra Chrise Fausta, respektive prezentoval svou práci s "Czech Teamem" a přednesl novinky z FIH a Mistroství světa.

Školení bylo pro trenéry rozhodně přínosem, dostali informace a množství trenérských cvičení, která mohou pomoci k jejich rozvoji.

Druhá část školení trenérů III. třídy se uskuteční 21. - 22. března 2015 a bude zakončena písemným testem. V plánu je i dokončení renesance tréninku dětí od Michala Ježdíka, které je součástí mezinárodního projektu LTAD o motorickém učení, a ve kterém pan Ježdík nejen spolupracuje s kanadskou skupinou trenérů, ale je i jeho spoluzakladatelem.

pozemnihokej.cz > Trenéři > Školení > První část školení úspěšná
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 
Loading...

Školení

Stránkování

12 3 4 5 >
 
 

Trenérský web

Nacházíte se v části stránek Českého pozemního hokeje, které jsou učeny trenérům pozemního hokeje. Pokud máme možnost jakkoli využívat moderních informačních technologií k propagaci a dalšímu vzdělávání samostudiem, případně výměnu zkušeností, je třeba toho využít. Obsah stránek je zaměřen na:

1) informace o seminářích a školeních, včetně možnosti se online přihlásit a zaregistrovat,
články s populárně naučným obsahem,

2) trenérskou znalostní databázi, která obsahuje tréninková cvičení, video ukázky, nebo metodické rady a pokyny k trénování všeobecně,

3) adresář trenérů.


Doufáme, že trenérský web bude cenným nástrojem nejen pro plánování tréninkového procesu všech kategorií, ale zároveň velkou inspiraci a motor pro vlastní práci na poli trenérském