První kolo WL po dvou letech opět v ČR!

26.8.2014

Hradec Králové - Od 2. do 7. září 2014 budou Češky a Češi usilovat v prvním kole Světové ligy v Hradci Králové o splnění kroku, který by je přiblížil k Olympijským hrám v Riu 2016.

Ani jsme se nestihli rozkoukat a další ročník světové hokejové ligy je zde. Opět jsme na samém začátku a můžeme předvést co v nás je. Nejen že jako Česká republika hostíme takto vysoce postavený turnaj, ale máme zde hned dva zástupce, kteří se poperou o postup do druhého kola, které může nabídnout zajímavou podívanou. Ať už je to tým z řad zástupců můžu, kteří se nám představí již skoro za týden, nebo družstvo jemnějších pohlaví, které do svých bojů vstoupí v pátek 5. září.

Letošní turnaj se pořádá v téměř „novém“ prostředí. Hostitelem letošního prvního kola Světové hokejové ligy se zhostil klub TJ Slavia Hradec Králové, který má pro tento šampionát královské prostředí novotou vonícího hokejového stánku.

Tímto vás zveme ke zhlédnutí toho nejlepšího, co pro tento rok pozemní hokej v naší zemi nabídne. Budeme tu v pouhých šesti dnech mít možnost vidět oba naše celky poprat se o místa nejvyšší a zajistit si tak druhé kolo. čřKdoví, třeba se nějaký tým bude moci podívat do hlavního města Uruguaye, nebo navštívit deštivý Dublin, to vše nám napoví příštích pár dní.

Pro vaši větší informovanost můžete sledovat facebookové stránky turnaje, kde se dozvíte o každé maličkosti. Dále pak můžete sledovat web světové hokejové federace, ale pokud si tohle všechno nechcete nechat ujít a chcete být přímo u toho s týmy naší reprezentace, tak v příloze najdete přesný rozpis jejich zápasů, které nás v příštím týdnu čekají. Stejně tak i soupisky hráčů, které s národními týmy přijedou.

Facebook: zde 

Oficiální stránka turnaje: zde

-krik-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > První kolo WL po dvou letech opět v ČR!

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...