První prověrka před HWL

27.3.2018

Mužská reprezentace má za sebou přípravné zápasy proti Rakousku. Ukázalo se, že do Světové ligy je třeba zapracovat na plno věcech.

Víkend strávený ve Vídni na hřišti v Prateru byl první hokejovou přípravou. Kromě dvou tréninků odehrál tým také dva zápasy proti reprezentaci Rakouska.

První zápas skončil 1:1, kdy se nejprve prosadilo Rakousko z trestného rohu a po poločase na konečných 1:1 srovnal Ondřej Dubina. Zápas byl z obou stran hodně zakřiknutý a bylo vidět, že se týmy potřebují po halové části aklimatizovat a naladit zpět na venkovní hokej.

V nedělním zápase se Rakousko rozstřílelo. Zápas skončil 0:5, což podle kapitána Martina Hanuse bylo způsobeno především nezodpovědným bráněním - Rakousko se příliš snadno dostávalo do vyložených šancí. Hra dopředu byla ze strany české reprezentace naprosto bezzubá, tým za celý zápas prakticky nevystřelil na branku. 

Nutno podotknout, že ani jeden z týmů nebyl v plné sestavě. Trenér Petr Troníček nechal hrát i plno mladých hráčů, do české branky se postavil například prezidentský Michal Kouřimský.

 

Veronika Decsyová

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > První prověrka před HWL
Loading...

Reprezentace muži

Loading...

Reprezentace muži

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...