První soustředění České reprezentace – Mannheim

6.2.2012

Czech Team @ MannheimCzech Team @ Mannheim
Czech Team @ Mannheim

O prvním únorovém víkendu vyrazila mužská část české reprezentace na svůj první hokejový kemp.

Nejspíše jediné kryté hřiště na pozemní hokej na světě umožnilo trénovat při venkovních teplotách okolo -13 stupňů Celsia. V hale bylo příjemných 12 stupňů. Modrá umělá tráva – stejná, na které se bude hrát v Londýně, slibovala víkend plný potu a dřiny.

Podstatná část výpravy vyrazila v pátek po poledni, 550km zabralo kolem 5ti hodin cesty autem. Večerní dvouhodinový blok se skládal z menších cvičení se střelbou a hrou na dvě na celé hřiště.

V sobotu čekali české borce 3 tréninkové jednotky po dvou hodinách. Dopoledne a večer měla svůj prostor atletická trenérka Gábina Fojtová. Po každém běhání následovala hokejová část, na večerní část dorazil i trenér ženské části naší reprezentace Chris Faust (v pátek i sobotní dopoledne mu klubové povinnosti nedovolili účast na našich trénincích). Prostřední blok byl věnován hlavně hře a trestným rohům.

Neděle – opět běhací blok vedený Gábinou a poté již 3 hodiny vyplněné hokejem. Nedělní hokejová část byla v režii našeho německého kolegy. Bylo zajímavé sledovat, kdy někdy banální cvičení dělá hráčům problémy – svou daň si jistě vybírala únava z náročného víkendu. Odpolední blok byl věnován nácviku herních situací, trestným rohům a hře na celé hřiště.

Konec víkendového bloku zakončili všichni hráči potleskem.

Na řadě byla i nepříjemná povinnost, a to sdělit nominaci na další soustředění  - místo konání – Španělsko – Madrid – Club De Campo. Ze Španělska míří čeští hráči do Irska. Do Španělska / Irska odjíždí 21 hráčů.

Nominace:

Babický MartinGladbachDE
Bernátek ŠtěpánMannhemeirDE
Blažek OndřejHC PragaCZ
Bureš TomášPresidentCZ
Capouch MartinSlaviaCZ
Hanus MartinSlaviaCZ
Hanus TomášSlaviaCZ
Jahoda TomášRakovnikCZ
Kyndl JakubASD Tevere EUR H.IT
Lehovec MartinASD Tevere EUR H.IT
Neusser FilipPragaCZ
Nicklas ReinhardLiticeCZ
Pauer TomášHostivarCZ
Peřinka AlešHostivarCZ
Piterák DanielSlaviaCZ
Procházka TomášMannhemeirDE
Seeman MartinRakovnikCZ
Ťopek VilémSlaviaCZ
Travník MarekPresidentCZ
Vacek DavidSlaviaCZ
Vudmaska OndřejUnion Hockey NijmegenNED

 

 

Připravil Petr Troníček

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace muži > Archiv akcí > První soustředění České reprezentace – Mannheim

 

Výsledky
Načítám...
 
Pozvánky
Načítám...