Reportáž z utkání žen proti Turecku

8.9.2014

Hradec Králové - Česká republika – Turecko 4:1

Česká republika – Turecko 4:1

Po prvním utkání s Francií nastoupily češky k zápasu v dobrém rozpoložení. Zápas měl podobný průběh jako jako předešlý. V první poločase byl výkon Češek rozpačitý, Turecko nás překvapilo svým nasazením a individuálními schopnostmi a ve 22 minutě vstřelilo první gól zápasu, 0:1. Po této studené sprše se Češky dokázaly vzchopit a v 30. Minutě vyrovnala skóre  na 1:1 Bížová.

Do druhého poločasu nastoupily naše hráčky s odhodláním průběh zápasu změnit.  Hra se odehrávala především na polovině Turecka, ale nedařilo se jim vytvořené šance proměnit. Smůlu prolomila v 54. minutě dorážkou z trestného rohu Veronika Novakova, 2:1. Tento gól dodal Češkám větší klid a během 12 minut se prosadila ještě Barbora Haklová a poslední gól do turecké brány vstřelila po úniku Anna Kolářová.  Konečné skóre na světelné tabuli ukazovalo 4:1 a naše hráčky se mohly zaslouženě radovat z výhry.

-tur-

pozemnihokej.cz > Reprezentace > TÝMY > Reprezentace ženy > Reportáž z utkání žen proti Turecku