Ostatní

8.6.2017 U14 v Holandsku, turnaj jiných rozměrů

Dívčí reprezentace České republiky do 14 let se zúčastnila turnaje v Holandsku. více

4.6.2017 Hockey Cup U14, Holandsko

Dívky U14 jsou na turnaji v Rotterdamu, kde poprvé hrají na velkém hřišti. Mají za sebou čtyři zápasy a trenér je se hrou velmi spokojený. více

22.5.2017 Nominace U14 Holland Elite Hockey Cup

Realizační tým vybral 20 hráček, které se zúčastní mezinárodního turnaje v Holandském Rotterdamu 3. až 5. června. více

18.5.2017 Mezinárodní turnaj U12/14

Reprezentace U14 se zúčastní turnaje v Holandsku. více

13.6.2016 U16 holky - příprava na Hockey 5

V pátek 10.6.2016 a v sobotu 11.6.2016 sehrála naše reprezentace dívek U16 tři přátelská utkání hockey5s s reprezentací dívek U16 z Polska. více

2.5.2016 I. a II. místo na Olympijských nadějích

Praha 2. 5. 2016 - Do včerejšího utkání s Maďarskem vstoupil český tým kluků stejně vlažně jako do utkání se Slovenskem. Výsledkem byl překvapující poločasový stav zápau 2:2. Po důrazném poločasovém proslovu trenéra Tomáše Babického vstoupil český tým do druhého poločasu výrazně aktivněji a svého soupeře začal výrazně přehrávat. Náš tým se s turnajem rozloučil výhrou 8:2. Turnaj olympijských nadějí vyhrálo Polsko, když dnes porazilo pořádající Slovensko 2:0. více

30.4.2016 ČR - Slovensko, jak to dopadlo?

Praha 30. 4. 2016 - Dnešní zápas českému výběru kluků vůbec nevyšel. S domácím namotivovaným týmem měl více šancí, ale ty nedokázal proměnit a vysledkem byla nečekaná prohra. Tým působil výrazně vlažněji a méně koncentrovaným dojmem než při včerejším zápase. více

29.4.2016 Dnes výhra a remíza

Praha 29. 4. 2016 - Hned po příjezdu čekal první zápas U18 holky proti Polsku U18 . Začátek zápasu byl z obou stran spíše opatrný a tak v první čtvrtině nebylo k vidění moc akcí končících ani v jednom z útočných kruhů. Ve druhé třetině se hra na obou stranách vylepšila a ve 27.minutě jsme se dostali do vedení gólem Adély Jelenové. Z dalšího gólu jsme se mohli radovat ve 48.minutě, kdy se znovu prosadila Adéla Jelenová, která zametla míček prázdné brány po přihrávce od Anny Kolářové. První zápas je za námi a odnášíme si z něj 3 body a výhru 2:0. více

29.10.2014 Pojeďte fandit na halové MS - je blíž, než si myslíte!

Praha – Pojeďte s námi podpořit mužskou a ženskou reprezentaci na Mistrovství Světa! více

27.10.2014 Muži budou bojovat o Olympiádu v JAR

Praha – Druhé kolo Světové ligy přivítá od 7. do 14.3.2015 jihoafrický Cape Town. více