Reprezentace U16 chlapci

12 3 >

20.7.2016 Cesta za stříbrem z domácího ME v Praze našich kluků U16

Pro naše kluky začala cesta turnajem již v neděli 3.7., kdy sehráli
přípravný zápas s týmem Itálie. V tomto utkání kluci zvítězili vysokým rozdílem, ale v průběhu poslední třetiny se nám zranil Tomáš Tran, který musel na ošetření do nemocnice a pro něho ME v Praze skončilo. Na jeho místo byl povolán trenérem Tomášem Babickým Vítek Soukup, který v průběhu turnaje ukázal, že je velmi platný a šikovný a zcela nahradil zraněného Tomáše. Tomáš ale nadále zůstal na ME a stal se platným dobrovolníkem. Vstup naši kluci do turnaje neměli nejlepší, první soupeř z Turecka byl velmi kvalitní a pro většinu našich kluků to byl první velký turnaj v životě a tak se nezadařilo a kluci prohráli 1:3. Velmi je to mrzelo ale v průběhu turnaje se jen a jen zlepšovali a dotáhli to až do finále. V průběhu turnaje kluci porazili týmy z Chorvatska, Malty, Itálie, Bulharska a ve finále s Tureckem hráli vyrovnaně 4:4 po uplynutí normální hrací doby a  o vítězi celého ME musely rozhodnout nájezdy. V nájezdech byly Turci lepší a tak získali zaslouženě zlaté medaile. Naši kluci ale všem ukázali, že se z prvního vystoupení na turnaji kdy zápas s Tureckem prohráli, dokázali zbavit nervozity a začali hrát svůj hokej, který předváděli v přípravě proti týmům z Rakouska a Polska. Patří jim velký obdiv a poděkování za vzornou reprezentaci, protože po celou přípravu a ME se celý tým choval SUPER. více

10.7.2016 ČR -Turecko 4:4 (1-3 SO)

Praha 9. 7. 2016-  Finále kluků U16 EuroHockey5s nabídlo setkání dvou nejlepších týmů turnaje, a tedy i hokej na nejvyšší možné úrovni. Češi se jako mírní favorité tohoto duelu ujali vedení 1:0, ale vzápětí dostali žlutou kartu za sporný obranný faul. Turci pětiminutovou přesilovku 3 využili, a tak vstupovali Češi do druhé části za stavu 3:1. Jasně v ní dominovali a převrátili vedení opět na svou stranu, když na samém konci třetiny dával Gerlický na 4:3. I ve třetí části byli Češi lepším týmem, ale přibrzdila je druhá žlutá karta. I tak se dostávali do šancí, ale pojistku na 5:3 se jim nepodařilo vsítit. Místo toho Turci na samém konci šťastně vyrovnali na 4:4. Nájezdy byly loterie a Češi bohužel tahali za kratši konec. Přesto se nemusí na svůj výkon stydět, většinu zápasu byli lepší týmem. více

9.7.2016 ČR - Gruzie 11:0

Praha 9. 7. 2016 - V posledním zápase skupiny proti outsiderovi z Gruzie Češi neponechali nic náhodě a s přehledem vyhráli první třetinu 4:0. Po druhé třetině bylo skóre už 8:0. Až v poslední části se Gruzie trochu osmělila a podařilo se jí několikrát ohrozit českého brankáře včetně jednoho nájezdu. Nic z toho však gólem neskončilo a Češi nakonec zvítězili 11:0. více

8.7.2016 ČR - Bulharsko 14:5

Praha 8. 8. 2016 více

7.7.2016 ČR - Itálie 7:1

Praha 7. 8. 2016 - Zápas dvou favoritů turnaje sliboval napínavou podívanou. Italové

6.7.2016 ČR - Malta 21:0

Český výběr měl v zápase s Maltou výraznou převahu. Ve 2. minutě rozpoutal střelecký brankostroj Ondřej Sochor a poté následoval takřka jeden gól za druhým. více

5.7.2016 ČR - Chorvatsko 8:3

CZE-CRO 8:3
G: 11 SOCHOR Ondřej 2x, 15 GERLICKÝ Eduard, 18 SOUKUP Vit, 20 TREJBAL Josef 2x, 22 VODENKA Tomáš 2x - 5 PRAVICA Sven, 8 TIŠLJAR Filip, 18 POSAVEC Mihael více

5.7.2016 ČR - TURECKO 1:3

CZE-TUR 1:3
B: 15 Gerlidský Eduard  více

27.6.2016 Finální nominace kluci U16

Naše reprezentace do 16 let byla o víkendu na přátelském turnaji ve Vídni, kde sehráli tři zápasy pro reprezentaci Rakouska. Výsledky ČR - Rakousko, 8:9, 7:8 a 9:3. Po tomtu turnaji už byla dána nominace na nadcházející Mistrovství Evropy v Hockey5s. více